Tag

Gülben Ergen

Gülben Ergen’den onurlandıran hareket! Deprem bölgesinde 43. anaokulunu açtı

Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile Türkiye’nin birçok yerine Okul yaptıran Gülben Ergen zelzele bölgesi içinde Gerekli süreçleri yapacağını açıklamıştı. Ergen’den onurlandıran bir devinim daha geldi. zelzele bölgesine 43. anaokulunu açtı.

Gülben Ergen takipçisinin sorusunu yanıtladı! Seda Sayan’la aralarındaki duruma açıklık getirdi

Uzun bir Devre Birlikte gözükmeyen Gülben Ergen ile Seda Sayan’ın ortalarının bozuk olduğuna dair savlar ileri sürülmüştü. Toplumsal medya hesabından takipçilerine soru-cevap yapan Gülben Ergen’den Seda Sayan ile ortalarında geçen duruma açıklık getirdi.

Gülben Ergen takipçisinin sorusunu yanıtladı! Seda Sayan’la aralarındaki duruma açıklık getirdi

Uzun bir Devre Birlikte gözükmeyen Gülben Ergen ile Seda Sayan’ın ortalarının bozuk olduğuna dair argümanlar ileri sürülmüştü. Toplumsal medya hesabından takipçilerine soru-cevap yapan Gülben Ergen’den Seda Sayan ile ortalarında geçen duruma açıklık getirdi.

Gülben Ergen’in eski eşi yalnız bırakmadı! Çocuklarıyla birlikte hastaneye ziyarete gitti!

Ünlü müzikçi ​Gülben Ergen, sıhhat sorunu nedeniyle hastaneye yattı. sıhhat durumunu eski eşinin ve çocuklarının bulunduğu fotoğraf karesi ile yayınladı. Çocuklarının nihayet hali ve eski eşi Mustafa Erdoğan’ın da sanatçıyı yalnız bırakmaması gözlerden kaçmadı.

Gülben Ergen açıkladı! Çocuklar Gülsün diye deprem bölgesine okul yaptıracak

Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile Türkiye’nin birçok yerine Okul yaptıran Gülben Ergen zelzele bölgesi içinde kolları sıvadı. Müzikçi afet bölgesindeki 11 vilayette birer anaokulu yaptıracak.