Gülben Ergen’den onurlandıran hareket! Deprem bölgesinde 43. anaokulunu açtı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 01, 2023 Yorum Yok

Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile Türkiye’nin birçok yerine Okul yaptıran Gülben Ergen zelzele bölgesi içinde Gerekli süreçleri yapacağını açıklamıştı. Ergen’den onurlandıran bir devinim daha geldi. zelzele bölgesine 43. anaokulunu açtı.

Kahramanmaraş merkezli zelzele sonucunda birçok Vilayet yıkımla karşı karşıya kaldı. Yardım için kolları sıvayan birçok Ünlü İsim zelzele bölgesi için harekete geçti. Maddi manevi Tüm güçleriyle zelzele bölgesinde yer Meydan Ünlü isimlerden biride Gülben Ergen oldu. Ergen’in kurucusu ve lideri olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 43. Anaokulunu Diyarbakır’ın Hani ilçesinde ki Gürbüz Köyü’nde 29 Nisan’da açtı.

Gülben Ergen

DEPREM BÖLGESİNE 43. ANAOKULUNU AÇTI

Birçok vilayetimizde anaokulu yaptıran Gülben Ergen artık de kolları depremzede çocukları için sıvadı. 43. anaokulunu açan Ergen, İnşaat üretimini dedeleri ismine hayırseverler Süleyman Kaya ve Kamuran Kaya’nın üstlendiği anaokuluna “Çocuklar Gülsün Diye- Hacı Hamit Kaya Anaokulu” ismi verildi.

Gülben Ergen

“KULAĞIMDA ÇOCUK SESİYLE DÖNÜYORUM”

Yaptığı yardımlarla isminden Laf ettiren Ünlü Gülben Ergen zelzele bölgesine 43. anaokulunu açtırmanın sevincini toplumsal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Çekildiği fotoğrafları paylaşan Ergen, “Değerli Diyarbakır’ım dan sevinçle, umutla ve kulağımda çocuk sesleriyle dönüyorum.” notunu düştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fulya Öztürk’ten reis Erdoğan paylaşımı: Bu nasıl bir andı? Ömrüm boyunca unutmam!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir