Gülben Ergen takipçisinin sorusunu yanıtladı! Seda Sayan’la aralarındaki duruma açıklık getirdi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Uzun bir Devre Bir arada gözükmeyen Gülben Ergen ile Seda Sayan’ın ortalarının bozuk olduğuna dair savlar ileri sürülmüştü. Toplumsal medya hesabından takipçilerine soru-cevap yapan Gülben Ergen’den Seda Sayan ile ortalarında geçen duruma açıklık getirdi.

Aralarından su sızmayan Gülben Ergen ve Seda Sayan uzun bir Devre Bir arada gözükmedi. Bu durumda takipçileri tarafından dikkat çekti. Akıllara “Seda Sayan ve Gülben Ergen’in arkadaşlığına Bakış mı değdi?” , “Seda Sayan ve Gülben Ergen Küs mü?” üzere sorular sorulmaya başlandı. Magazin gündemi ikili ortasında durumları merak ederken Ergen toplumsal medya hesabından soru-cevap yaptı. Seda Sayan’la ilgili gelen soruya ise Karşılık verdi.

Gülben Ergen ve Seda Sayan

GÜLBEN ERGEN’DEN “SEDA SAYAN’LA KÜS MÜSÜNÜZ?”  YANITI

Magazin gündeminde Seda Sayan’la Gülben Ergen’in ortası açıldı argümanları dönmeye başlamışken Gülben Ergen, Instagram hesabından takipçileri ile soru-cevap yaptı. Bir takipçisinin “Seda Sayan’la Küs müsünüz?” karşılığına “Yok. Dün konuştuk. Canız biz” halinde karşılık verdi. Seda Sayan ise Ergen’in karşılığını alıntılayarak kendi hesabında paylaştı.

Gülben Ergen ve Seda Sayan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yürekleri burkan fotoğraf! “Nerden bildin depremzede olduğumu?”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir