Kedi beslediği için komşusuyla kavga ettiği iddia edilmişti! Nesrin Cavadzade’den jet açıklama

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade’nin yaşadığı apartmanın içerisinde beslediği 15 kedi nedeniyle komşusuyla arbede ettiği tez edilmişti. Toplumsal medya hesabından yazılı bir İzah yapan oyuncu, savları yalanladı.

“Bizim Hikaye”, “Yasak Elma” ve nihayet olarak “Üç Kuruş” dizisindeki başarılı performansıyla gündeme gelen Nesrin Cavadzade, 6 ay Evvel 16 yıllık kedisi Çiko ve kısa bir Vakit sonra da Api’yi kaybetmenin ıstırabını yaşamıştı. Acısını dindirmek için Arnavutköy’deki meskeninin etrafında bulunan minik dostları beslemeye başlayan Ünlü oyuncu yaklaşık 15 kediyi apartmanın içinde beslemeye başladı.

Nesrin Cavadzade

Kedilerden rahatsız olan komşusunun idareye şikayette bulunmasıyla hengame ettiği tez edilen Cavadzade’nin komşusuyla birinci olarak kelamlı tartışmaya girdiği ve tansiyonun arttığı ileri sürülmüştü. 

Nesrin Cavadzade ve kedileri

“KOMŞULARIMLA HAYVANLARA HASSASIZ, KİMSEYLE ARBEDE ETMEDİM”

Konu hakkında açıklamada bulunan Ünlü oyuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla tezleri Kesin bir lisanla reddetti. “Hakkımda çıkan haberler büsbütün asılsızdır.” diyerek kelamlarına başlayan Ünlü yıldız, şöyle konuştu:

“Apartman içinde beslediğim kedi sayısı sıfırdır. Site bahçesinde komşularımla Tüm hayvanlara hassas davranıyoruz, yalnızca kedilere değil. Aslında beşere yakışan da budur. Geçen hafta beslediğimiz kedilerden birinin başına Fazla Üzücü bir şey geldi. İçimizden birileri onu alakasız bir semtte mevte terk etti, biz de ağır gayretler sonunda onu bulduk ve sahiplendirdik. Kimse ile arbede etmedim Ancak çocuk ve hayvan istismarı, Üzücü muamele karşısında her Vakit tereddütsüz bir biçimde konum alacağımı hürmetle bilgilerinize sunmak isterim. Herkese hoş günler diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yürekleri burkan fotoğraf! “Nerden bildin depremzede olduğumu?”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir