Tag

Eda Ece

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer arasında istek krizi! “Düğünü ben yaparım”

Geçtiğimiz günlerde 5 yıldır birliktelik yaşadığı ulusal voleybolcu Buğrahan Tuncer ile aile ortasında yaptıkları merasimle nişanlanan Ünlü oyuncu verme Ece’den düğün arifesinde garip İstek geldi.

Eda Ece Yıldız’a düşman çatlatan düğün hediyesi! Fiyatı dudak uçuklattı

Ünlü oyuncu verme Ece Yıldız’a nişanlısı Buğrahan Tuncer’den düğün armağanı geldi. Geçtiğimiz günlerde düğün tarihi muhakkak olan Ece’ye gelen ikramın fiyatı ise dudak uçuklattı.

Eda Ece’ye düşman çatlatan düğün hediyesi! Fiyatı dudak uçuklattı

Ünlü oyuncu verme Ece Yıldız’a nişanlısı Buğrahan Tuncer’den düğün ikramı geldi. Geçtiğimiz günlerde düğün tarihi belirli olan Ece’ye gelen ikramın fiyatı ise dudak uçuklattı.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer’den yeni haber! Evlilik yolunda ilk paylaşım…

Yer aldığı Yasak Elma dizisindeki “Yıldız Argun” karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu verme Ece ile uzun müddetli birliktelik yaşadığı Basketbolcu Buğrahan Tuncer çiftinden hoş haber gelmişti. 8 Haziran 2023’te dünya meskenine girecekleri bilinen çiftin düğünü iptal mi oldu? İşte ayrıntılar…

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer’in düğünü iptal mi oldu? Tarih belli olmuştu…

Yer aldığı Yasak Elma dizisindeki “Yıldız Argun” karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu verme Ece ile uzun müddetli birliktelik yaşadığı Basketbolcu Buğrahan Tuncer çiftinden hoş haber gelmişti. 8 Haziran 2023’te dünya konutuna girecekleri bilinen çiftin düğünü iptal mi oldu? İşte ayrıntılar…

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer sonunda muradına eriyor! Tektaş detayı dikkat çekmişti…

Yer aldığı Yasak Elma dizisindeki “Yıldız Argun” karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu verme Ece’nin paylaştığı fotoğraf dikkat çekmişti. Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile uzun müddetli bir birliktelik yaşayan oyuncunun paylaştığı fotoğraftaki tektaş yüzük ayrıntısı başları karıştırmıştı. Ece ve Tuncer çiftinden sonunda hoş haber geldi.