Eda Ece ve İbrahim Selim’den hayranlarını mutlu edecek iddia!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 07, 2022 Yorum Yok

İbrahim Selim ile Bu Gece programıyla izleyicilerin sevgisini kazanan İbrahim Selim, programına konuk alarak aldığı sanatkarlar ve programdaki sevinciyle gönüllere taht kurmayı başardı. Programına konuk olarak aldığı ekranların sevilen yüzü verme Ece ile bir muahedeye gittikleri sav edilen ikilinin bir program yapmaya hazırlandıkları söylentiler ortasında.

Yer aldığı youtube programındaki sempatik halleri ve konuklarıyla kurduğu İçten diyaloglarla tanınan “İbrahim Selim” izleyicilerden tam not almaya başaran sunuculardan. Birbirinden Ünlü konukları Davet ettiği “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı programına konuk ettiği ünlülerden biri de ekranların sevilen yüzü “Eda Ece” oldu. Yasak Elma dizisinin ‘Yıldız Argun’u’ olarak bilinen başarılı oyuncu verme Ece de gönüllerde taht kuran ünlülerden. Programdaki kimyaları beğenilen ikiliden hayranlarını sevindirecek bir sav gündeme geldi.

İbrahim Selim ile Bu Gece programından verme Ece

BİRLİKTE PROGRAM YAPACAKLAR!

Bir yanda sempatik tutumlarıyla tanıdığımız İbrahim Selim, diğer yanda ise yer aldığı Yasa Elma dizisindeki Yıldız Argun karakteriyle devleşen oyuncu Eda Ece, ikisi de gönüllere taht kuran sanatkarlardan. İbrahim Selim’in programındaki kimyaları Fazla beğenilmiş ve izleyenlere keyifli bir program yaşatmışlardı. Bu Ahenk üretimciler tarafından da keşfedilmiş olacak ki ikili hakkında Aka bir argüman gündeme geldi. TV100’ün haberine nazaran; ikilinin bir televizyon programı yapmaya hazırlandığı söyleniyor. Şu anlık net bir ayrıntı bulunmasa da bu haber ikilinin sevenleri epeyce Mesut edecek üzere gözüküyor.

Eda Ece ve İbrahim Selim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sahibine işte yardım eden minik kedi izleyenlerin içini ısıttı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir