Serap Paköz kötü haberi sosyal medyadan duyurdu! “Halam açlık susuzluk ve soğuğa dayanamadı”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 14, 2023 Yorum Yok

Ünlü sunucu Serap Paköz, günler sonra toplumsal medya hesabından Kahramanmaraş zelzelesinde halasını kaybettiğini duyurdu.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki zelzelenin akabinde sunucu Serap Paköz de aldığı Sıkıntı haberle yıkılan ünlüler ortasında yer aldı. bütün Türkiye’yi Yasa boğan ve 10 vilayetimizi etkileyen depremde Paköz’de ailesinden kimi bireylerin enkazda olduğunu öğrenmişti.

ACI HABERİ TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURDU!

9 gündür yıkıntı çalışmalarını bekleyen Ünlü sunucu halasından gelen Üzücü haberi toplumsal medya hesabından duyurdu. Paköz’ün açıklaması şu formda;

“Canım halam Kahramanmaraş’taki zelzelenin birinci 3 günündeki açlık, susuzluk ve soğuğa dayanamayarak hayatını kaybetti” 

serap paköz halasını kaybetti

SOSYAL MEDYADAN GELEN YORUMA Misli TEPKİ!

Ünlü ismin yaptığı paylaşım sonrası bir toplumsal medya kullanıcısı “Neden yardıma gitmediniz pekala doyurmadınız?” yorumunda bulundu. Halasını kaybeden Serap Paköz gördüğü yorum sonrasında Başkaldırı etti. Paköz, yansısını yazdığı yorumla gösterdi.

” Orada mıydınız? Orada mısınız? Akrabalarım ve diğer depremzedeler için neler yaptığımı ve yapmaya devam ettiğimi nereden biliyorsunuz? duyuru etmek, bunu aleme duyurmak zorunda mıyım?”

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir