Eda Ece ile Buğrahan Tuncer sonunda muradına eriyor! Tektaş detayı dikkat çekmişti…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 22, 2023 Yorum Yok

Yer aldığı Yasak Elma dizisindeki “Yıldız Argun” karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu verme Ece’nin paylaştığı fotoğraf dikkat çekmişti. Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile uzun vadeli bir birliktelik yaşayan oyuncunun paylaştığı fotoğraftaki tektaş yüzük ayrıntısı başları karıştırmıştı. Ece ve Tuncer çiftinden sonunda hoş haber geldi.

İlk başrol deneyimini Pis Yedili dizisindeki Cimbom karakteriyle yaşayan verme Ece, sonrasında rol aldığı birçok üretimle Bir arada isminden Laf ettirmeyi başardı. En Aka tanınırlığını ise 4 dönem süren Yasak Elma dizisindeki Yıldız karakteriyle yaşayan başarılı oyuncunun oynadığı Yıldız Argun karakteri de adeta bir fenomen haline geldi. Oyunculuktaki muvaffakiyetini Özel ömründe da devam ettiren hoş oyuncu, uzun müddettir basketbolcu Buğrahan Tuncer ile beraberlik yaşıyor. Vakit vakit birbirlerini toplumsal medya hesapları üzerinden takipten çıkan çiftin cephesinden yeni bir adım geldi. Yüzük paylaşımıyla da dikkat çeken Eda Ece ve Buğrahan Tuncer‘den Son Mesut haber geldi.İkilinin nikah tarihleri aşikâr oldu.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer evleniyor

NİKAH TARİHLERİ AŞİKÂR OLDU

Bir dargın bir barışık münasebetlerini beş Yıl boyunca sürdüren çift, bu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar verdi. “Evliliğe doydum, dizilerde dokuz kere evlendim” diyen toplumsal medyanın da dikkat çeken isimlerinden olan Eda Ece, bu sefer sahiden nikah masasına oturacak. Oyuncu, Anadolu Efes‘te yer Meydan ulusal basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 8 Haziran 2023‘te Boğaz‘da dünya konutuna girecek.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer

NE OLMUŞTU?

“BUĞRAYA KIZDIĞIM Vakit TAKİPTEN ÇIKIYORUM”

Evlenme hazırlığında oldukları bilinen verme Ece ile Buğrahan Tuncer çifti bir dargın bir barışık halleriyle magazin dünyasında sıklıkla gündemde olan çiftler ortasında yer alıyor. Toplumsal medya hesaplarından Vakit vakit birbirlerini takipten çıkan çiftin bu davranışları dikkat çekerken bahisle ilgili verme Ece, “Buğra’ya kızdığımda takipten çıkıyorum. O da gelip ‘yine mi takipten çıktın’ diye bana kızıyor” açıklamasını yapmıştı.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer

TEKTAŞ YÜZÜK AYRINTISI BAŞLARI KARIŞTIRMIŞTI!

Eda Ece’nin nihayet paylaştığı fotoğraftaki ayrıntı herkesin başını karıştırmıştı. Evlilik ile ilgili sorulara ”Bir noktada olacak ancak nerede ben de bilmiyorum” cevabını veren oyuncunun alışveriş yaptığı esnada ayna karşısında çektiği fotoğrafta parmağında tektaş yüzük olması Tuncer’den evlilik teklifi aldığı tezlerini güçlendirmişti.

Eda Ece paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Devlet lideri üzere ağırlandı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir