Ailesinin bu devlete sığındığı günleri çabuk unuttu! Farah Zeynep Abdullah’ın hadsiz sözler!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 21, 2023 Yorum Yok

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın Twitter hesabından yaptığı hadsiz paylaşımı Aka reaksiyon topladı. “Devlet ve İlah sözlerini birebir yerde görmek istemiyorum” diyen Abdullah’ın kelamlarına en hoş karşılık “Allah devletimize zeval vermesin” duasıyla vatandaştan geldi.

Türkiye Kahramanmaraş merkezli 10 vilayette meydana gelen zelzelelerle derinden sarsılırken, afetzedeler için binlerce şahıs bölgeye akın etti. Çadır, besin, giysi ve Temel gereksinimler çerçevesindeki yardımlar muhtaçlık sahiplerine ulaştırıldı. Gruplar bir yandan yaraları sarmaya çalışırken diğer yandan da zelzele bölgelerinde meydana gelen tahribatı onarmaya çalışıyor.

Ancak kimi isimler Mevcut ki yaptıkları çıkışlarla reaksiyon topluyor.  Bunlardan biri de oyuncu Farah Zeynep Abdullah…

Dayanışma içinde olunması gereken günlerde paylaşımda bulunan Abdullah, “DEVLET ve İlah sözlerini tıpkı cümlede, birebir paragrafta, birebir yerde görmek asla istemiyorum artık kâfi.” dedi.

VATANDAŞTAN TOKAT ÜZERE yanıt GECİKMEDİ!

Abdullah’ın, “Devlet ve İlah sözlerini birebir cümlede, birebir paragrafta, tıpkı yerde görmek asla istemiyorum artık yeter” ifadeleriyle attığı tweete binlerce kişi, “Allah yar, devlet Mevcut olsun. İlah devletimizin yardımcısı olsun. İlah devletimizi korusun. İlah devletimize zeval vermesin” gibi dualar ederek yanıt verdi.

 

Oyuncu Abdullah, paylaşımının akabinde kendisine; “Allah devletimize zeval vermesin. Milleti muhtaç etmesin” tabirleriyle dua eden ‘debuffer’ isimli kullanıcıya ise ‘Etti kardeşim etti zaten’ diyerek karşılık verdi.

AİLESİNİN DEVLETE SIĞINDIĞI GÜNLERİ ivedi UNUTTU!

Farah Zeynep Abdullah’ın gündeme gelmesinin akabinde kim olduğu ve ailesi de merak edildi. Babasının ırak Türkmenlerinden annesinin ise Boşnak kökenli bir bayan olduğu, Aka aile geçmişinde Türkiye’ye göç edildiği öğrenildi.

Lise eğitiminin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesinde okuyan Abdullah, daha sonra ailesinin Amel durumu gereği kaydını İngiltere’ye aldırarak tahsilini bu ülkede tamamladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir