Tag

Çifti

Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ çifti boşanıyor mu? Magazin dünyasını şoke eden ayrılık kararı

Magazin dünyası üst üste boşanma kararlarının alındığı nihayet periyotlarda bir ayrılık haberiyle daha sarsıldı. Sanat dünyasının Örnek çiftleri ortasında yer Meydan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin ayrılık kararı aldıkları argümanı gündeme bomba üzere düştü. Pekala Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ çifti boşanıyor mu? İşte merak edilenler…

Taze anne-baba Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’den özel paylaşım! Oğulları Kurt Efe’nin…

Anne ve baba olmanın memnunluğunu yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti toplumsal medyadan oğullarının ıslak gününü Özel bir paylaşımda bulundu. meşhur çift 1 yaşında giren oğulları Kurt Efe’nin doğum günü paylaştı.

4 aylık hamile olan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı özel tekneleriyle sahil sefası yaptı!

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’nın 4 aylık Hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Bir kız bebekleri olacağı öğrenilen Ünlü çift, evvelki gün Bebek’te el ele görüntülendi.

Buğra Gülsoy Nilüfer Gürbüz çifti 5 yıllık evliliklerini sonlandırıyor! Ayrılık şartları…

Buğra Gülsoy Nilüfer Gürbüz çifti 2018 yılında dünyaevine girmişti. 5 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı Meydan çiftin ayrılık nedeni ise takipçilerini üzdü. Çiftin ayrılık kaideleri ortaya çıktı.

Buğra Gülsoy Nilüfer Gürbüz çifti 5 yıllık evliliklerini sonlandırıyor! Ayrılık nedeni ise…

Buğra Gülsoy Nilüfer Gürbüz çifti 2018 yılında dünyaevine girmişti. 5 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı Meydan çiftin ayrılık nedeni ise takipçilerini üzdü.