Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu çocuklarıyla TEKNOFEST’i gezdi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 30, 2023 Yorum Yok

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu, çocuklarıyla TEKNOFEST’i ziyaret etmek için bütün planlarını iptal etti. “Bu Faaliyet hava gösterisinden Fazla daha fazlası. Kaçırmamak için yurtdışı tatilimizi iptal ettik” diyen Sarıoğlu’nun çocuklarıyla eğlenceli anları toplumsal medyaya damga vurdu.

Galatasaraylı eski futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu, çocukları Sarp, Sare ve Saran ile Bir arada birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle izleyenlere soluk kesen anlar yaşatan TEKNOFEST’i ziyaret etti.

“ÇOCUKLAR ŞENLİK İÇİN OKULA GİTMEDİ”

2018 yılından beri 7’den 70’e herkesin İlgi odağı haline gelen şenliğe gidebilmek için Yurt dışı planlarını iptal ettiğini söyleyen Sarıoğlu, “TEKNOFEST artık oturmuş bir tertip. Her 2 senede bir İstanbul’da gerçekleşiyor ve biz ailece yerimizi alıyoruz. O denli ki bu hafta sonu için yurtdışı tatil planımız vardı lakin TEKNOFEST’i izlemek için erteledik. Çocuklar şenlik için okula gitmedi” ifadelerini kullandı.

Sabri ve Yağmur Sarıoğlunun çocukları

“TEKNOFEST yalnızca hava gösterisinden ibaret değil, Fazla daha fazlası” diyerek kelamlarını sürdüren Sarıoğlu, “Saran helikopter hastası, Sare Türk Yıldızları’nı Fazla seviyor, Sarp ise havacılık konusunda epeyce tecrübeli başta Solotürk’ten Emre ağabeyini izlemek ve ulusal üretim insansız hava araçlarımız Akıncı ve Kızılelma’yı yakından görmeyi Fazla istedi.” biçiminde konuştu.

Yağmur Sarıoğlu ve çocukları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

O akıma nihayet noktayı koydular! Toplumsal medya bu çifti konuşuyor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir