Oktay Kaynarca senaristlere çağrıda bulundu! “Önemli olan hafızalarda kalmak”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 30, 2023 Yorum Yok

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca İçten açıklamalarda bulundu. Meslek hayatı boyunca daima şiddetli rollerde yer aldığını belirten başarılı oyuncu “Yalılarda, bir eli yağda bir eli balda yaşayan bir adamı oynamadım.” diyerek senarist arkadaşlarına seslendi.

Oktay Kaynarca, Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 29. kısmı için dublör kullanmayarak 30 metre yükseklikten atlamasıyla gündeme geldi. Daha Evvel Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz projelerinde unutulmaz karakterleri canlandıran Kaynarca, aksiyonu bol rollerde oynamaya devam ediyor.

ATV’nin sıra TV programına konuk olan Kaynarca, meslek hayatı hakkında İçten açıklamalarda bulundu.

Oktay Kaynarca İçten açıklamalarda bulundu

“BİR ELİ YAĞDA BİR ELİ BALDA YAŞAYAN ADAMI OYNAMADIM”

“Önemli olan reytinglerde üst sıralarda kalmak değil hafızalarda kalmaktır” diyen Kaynarca, “Reytinglerde üst sıralarda kalıp hafızalarda kalmayan o kadar Fazla Amel hatırlıyorum ki. Yani profesyonel olarak hatırlıyorum hakikaten Fazla Amel Mevcut Daimi reyting alıp hatırlanamayan. önemli olan reyting değil kalıcı bir şeyler yapmak, insanlara dokunabilmek, seyreden insanların hafızalarında kalarak onları bu doğrultuda motive edecek şeyler yapmak.” biçiminde konuştu.

 

OLMAZSA OLMAZINI SÖYLEDİ

Öte yandan Kaynarca, “Reyting almayan hafızalarda kalan işlerimiz de var. Sokakta sorsanız bir bir söylerler. Benim için Değerli olan ikincisidir. Keşke ikisini bir yapabilsek, emelimiz da o aslında. Bana kalırsa bunları yapmanın Biricik yolu da çalışmak, Öbür da bir yolu olduğunu bilmiyorum. Yalnızca çalışmak, emek vermek, İtina göstermek, dikkat etmek, konsantre olmak bunların hepsi olmazsa olmazımız.” tabirlerinden sonra senaristlere seslendi.

Oktay Kaynarca senaristlere seslendi

“HİÇ O DENLİ BİR ROL YAZILMADI”

Kendini Daimi ağır bir çalışma için bulan Kaynarca, açıklamasına şu formda devam etti:

“Keşke bir eli yağda bir eli balda yazılan rolleri oynayabilsem. Hayatım boyunca oynamadım, hayatım boyunca 24 saatler çalışan, 36 saatler çalışan oyuncu oldum. Maalesef içi bu türlü dayalı döşeli, köşklerde, yalılarda bir eli yağda, bir eli balda pirüpak yaşayan bir adam neredeyse oynamadım sayılır. O denli bir role hiçbir Vakit ulaşamadım. Hiçbir Vakit yazmadı sevgili senarist arkadaşlarım. lakin bilmiyorum sanki nasıl olurdu diye tahminen bir projede deneyebiliriz. Sadece keyfini çıkarıp şöyle bir eğlenebilmek ismine. ancak bunu fakat ben yapabilirim herhalde zira Öbür hiçbir üretimci ve senarist bana bu türlü bir şey yazmayacak ondan eminim.

Boş günlerimizde yapabiliyorsak biraz daha Çok uyuyoruz zira esasen bir gün öncesinden yorgun gelmiş oluyoruz. En Çok lüksümüz o oluyor. Sonraki gün kalkıp tekrar proje çalışmak, senaryo çalışmak, tertip çalışmak, Öbür projeler hazırlamak Öbür projelere ağırlaşmak toplantılar yapmak üzere birtakım işlerle aslında hayatımıza devam ediyoruz.

Hiç boş boş akşama kadar oturup televizyon seyrettiğim, hiçbir şey yapmadan boş günüm olduğumu hatırlamıyorum. lakin galiba biz buna alıştık, bünyemiz bu türlü çalışıyor buna kodlanmışım güya ben o denli düşünüyorum. Çalışmadan duramıyoruz, çalışmadan olmuyor. Bizim hayatımız bu o yüzden Fazla da şikâyet etmenin bir manası yok.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Uğur Işılak’tan Beyaz Parti seçim müziği: “Doğruya doğru” isimli yeni seçim klibi mest etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir