Devrim Özkan deprem sonrası toparlanamadı! “Normalde dönemiyorum”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 23, 2023 Yorum Yok

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili sarsan şiddetli zelzeleler, binlerce yıkım ve can kayıpları yaşattı. Asrın felaketi olarak tarihe geçen zelzeleler milyonlarca vatandaşta Kaygı ve gerilime Sebep olurken Ünlü oyuncu İhtilal Özkan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla ruhsal olarak ne durumda olduğunu anlattı.

Önce Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzele Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis, Malatya ve Elazığ’da Aka hasara ve can kayıpları yaşattı. bütün Türkiye’nin acısı tazeyken 20 Şubat tarihinde Hatay’ı sallayan iki şiddetli zelzeleler milyonlarca vatandaşı derde sürükledi. Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinin başrol oyuncusu İhtilal Özkan, yaşanan felakete ait toplumsal medya hesabından hislerini lisana getirdi. Ruhsal olarak Fazla Çok etkilediğini söyleyen Özkan, on binlerce kişinin vefat ettiği zelzele sonrası olağana dönemediğini belirtti.

Devrim Özkan

“BU TRAVMAYI NASIL ATLATACAĞIMIZI BİLMİYORUM”

Devrim Özkan, “Ben olağana dönemiyorum. Bu travmayı nasıl atlatacağımızı bilmiyorum. O denli çalışıyorum, gündelik işlerimi yapıyorum lakin olmuyor beynim durumu hâlâ reddediyor. Uyuyamıyorum. Sıçramaktan yoruldum. Üzülmekten, yetememekten yoruldum. Allah’ım umarım bir daha bu türlü bir acıyı asla yaşatmasın” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yasemin Sakallıoğlu zelzele bölgesine giderek istekli aşçılık yaptı! “…Devamlılık sağlansın”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir