Tolgahan Sayışman’dan destek mesajı: “Halkımızın yanındayız”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 23, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş ve Hatay’da meydana gelen sarsıntılardan sonra zelzeleden etkilenen çocuklar için yardım çalışmalarını sürdüren Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, “Halkımızın yanındayız” diyerek dayanak iletisi verdi.

Kahramanmaraş‘ta meydana gelen ve Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis, Malatya ve Elazığ‘ı etkileyen 7,7 ve 7,6’lık zelzelelerin ardından Türkiye adeta Yasa boğuldu. Ülkenin dört bir yanından yardımlar gelirken Ünlü isimler de bu şiddetli süreçte depremzedelerin yanında oldular. Bu isimlerden biri olan Elveda Rumeli, Lale Bölümü, Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı üzere üretimlerde yer Meydan Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman da depremzede çocuklara takviye olmak amacıyla Mutluluğun Adresi Toplumsal Yardımlaşma Derneği ile zelzeleden etkilenen çocuklar için çalışmalarını sürdürüyor.

Tolgahan Sayışman

“HALKIMIZIN YANINDAYIZ”

Sosyal medya hesabı üzerinden bahisle ilgili İzah yapan Sayışman, “Depremzedelerimize ulaştırmak için derneğimize yapmış olduğunuz her türlü yardım için minnettarız. Zelzelenin birinci anından itibaren insani yardımlarımızın yanı Dizi bu hafta sonu da Kahramanmaraş ve Hatay giden Ar-Ge takımımızla birlikte yaşananları takip etmeye devam ediyoruz. Gerçek manada muhtaçlık listemizi hazırlayıp, halkımızın yanında olmaya yola çıkacağız” tabirlerini kullandı.

Tolgahan Sayışman destek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasemin Sakallıoğlu zelzele bölgesine giderek istekli aşçılık yaptı! “…Devamlılık sağlansın”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir