Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ çifti boşanıyor mu? Magazin dünyasını şoke eden ayrılık kararı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 29, 2023 Yorum Yok

Magazin dünyası üst üste boşanma kararlarının alındığı nihayet periyotlarda bir ayrılık haberiyle daha sarsıldı. Sanat dünyasının Örnek çiftleri ortasında yer Meydan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin ayrılık kararı aldıkları argümanı gündeme bomba üzere düştü. Pekala Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ çifti boşanıyor mu? İşte merak edilenler…

1996 yılında nikah masasına oturan ve 27 yıldır sürdürdükleri evlilikleriyle magazin dünyasının Örnek çifti olarak gösterilen Ünlü oyuncular Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan hakkında sevenlerini üzen bir argüman ortaya atıldı. Can isminden bir oğulları bulunan ve gözlerden Irak bir formda evliliklerini sürdüren çiftin kapalı kapalar gerisinde bir kadro problemler yaşadıkları tez edildi. Günaydın yazarı Sonat Bahar’ın haberine nazaran; çiftin yakın etrafından Aslantuğ ve Onan’ın ortasının aylardır bozuk olduğu ve evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı ortaya çıktı. Hatta ortaya atılan argümanlara nazaran Arzum Onan’ın boşanma davası açtığı öğrenildi. Peki magazin dünyasının Örnek çifti boşanıyor mu?

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan boşanıyor

BOŞANMAK İÇİN AYLARDIR UĞRAŞIYOR

İddialara nazaran, uzun müddettir boşanmak isteyen Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ’dan aylardır boşanmaya çalışıyormuş. Söylenenlere nazaran hatta Onan, her şeyi içine atmaktan Dolayı rahatsızlanmış ve sesi kısılmış. Evvelki gün bir markanın yüzü olan eski Türkiye Hoşu’nun lansmandaki rahatsızlığı da dikkat çekmiş. Çiftin yakınlarından da “Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ cephesinde uzun müddettir işler o denli sanıldığı üzere hoş gitmiyor.” bile deniyor.

Arzum Onan

BOŞANMA DAVASI MI AÇTI?

Onan, artık yaşananlara dayanamamış ve Aralık ayında Caddebostan‘da Birlikte yaşadıkları konutundan ayrılmış ve Göktürk‘e yerleşerek boşanma davası açmış. Çiftin boşanması için mahkeme tarafından Nisan ayına tarih verilmiş Ancak savlara nazaran Mehmet Aslantuğ, Onan’a baskı yaparak davayı ileri bir tarihe aldırmış. Çiftin boşanma tarihi şimdilik 29 Mayıs olarak belirlenmiş.

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gülşah Saraçoğlu’ndan estetik itirafı! “Doğal olan yerlerim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir