Oktay Kaynarca kendi işini kendi gördü: Dublör kullanmadı 30 metreden atladı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 29, 2023 Yorum Yok

Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca aksiyona doymuyor. Başarılı oyuncu ATV’de yayımlanan Ben Bu Cihana Sığmazam’da yüksekten atlama sahnesi için dublör kullanmayarak herkesi şaşkına çevirdi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Engin Ballı, Ragıp Cenk ve Işıl Yücesoy’un paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi her salı ATV ekranlarına damga vurmaya devam ediyor. Aksiyon sahneleriyle izleyicisini şaşkına çeviren dizide, Cihangir karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, yaptığı hareketle yürekleri ağza getirdi.

Oktay Kaynarca 30 metre yükseklikten atladı

Ben Bu Cihana Sığmazan’ın Instagram sayfasından 29. kısmın kamera ardı paylaşıldı. Kaynarca’nın kameralara yansıyan imajları, ‘Görevimiz Tehlike’ sinemasını anımsattı.

30 METREDEN ATLADI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, yapımcılığını Hoş Adamlar Medya’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Oktay Kaynarca 30 metre yükseklikten atladı. 2 Mayıs’ta yayınlanacak olan 29. Kısım çekimleri için kamera karşısına geçen Oktay Kaynarca, halatla bağlanarak kendisini boşluğa bıraktı.

Oktay Kaynarca

Dublör kullanmak istemeyen Kaynarca, hamasetiyle alkış topladı. Set kazalarına rağmen tedbiri sıkı tutan üretim grubu, Tedbir emelli ambulansı da Amade bekletti.

Oktay Kaynarca dublör kullanmadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir