Tag

Burak

2. oğullarını kucağına alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’den aşk pozu!

İkinci Defa Ebeveyn baba olmanın heyecanını yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den aşk pozu geldi. Yeni fotoğraf paylaşarak takipçilerinin İlgi odağı olan Ünlü çift, kısa müddette zevk yağmuruna tutuldu.

CZN Burak’tan depremde hayatını kaybeden Taha Duymaz’ın annesine ziyaret! Duygusal anlar…

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 şiddetindeki iki Aka zelzele felaketinin akabinde 40 binin üzerinde insan hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenler biri de toplumsal medyada çektiği görüntüler ile tanınan 19 yaşındaki toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz oldu.

CZN Burak’tan Taha Duymaz’a gelen çirkin yorumlara tepki! “Değdi mi?”

Ünlü restoran zinciri sahibi ve toplumsal medya fenomeni CZN Burak, zelzelede hayatını kaybeden fenomen Taha Duymaz’a gelen yakışıksız yorumlara Başkaldırı etti. Duymaz’a Kötü yorumlarda bulunanlara “Değdi mi?” diyerek seslendi.

CZN Burak gözyaşları için haykırdı: “Durumlar çok kötü!”

Hataylı olan Ünlü fenomen CZN Burak, Kahramanmaraş merkezli 10 ili vuran 7.4 şiddetindeki zelzelenin akabinde memleketinin nihayet haline ağladı. Burak Özdemir, “Lütfen herkes elinden geleni yapsın” dedi.

CZN Burak’tan olay paylaşım! Agüero ve Afrikalı çocuklarla…

Yaptığı her paylaşımla Hadise olan şef CZN Burak ve Arjantinli Sergio Agüero, Afrikalı dans kümesi Triplets Ghetto Kids’den bir Küme çocukla Bir arada dans ritimleri gündem oldu. İşte o paylaşım hakkında ayrıntılar…

Leyla ile Mecnun dizisinde CZN BurBeyaz taklidi yapıldı! O anlar gülmekDeri kırdı geçirdi

GeçmAmel periyotlarda yayınlanLahza ve izlenme rekorları kırLahza Leyla ile Mecnun dizisi yeni kısımlarıyla dijital yayın platformunda …