CZN Burak’tan depremde hayatını kaybeden Taha Duymaz’ın annesine ziyaret! Duygusal anlar…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 14, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 şiddetindeki iki Aka zelzele felaketinin akabinde 40 binin üzerinde insan hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenler biri de toplumsal medyada çektiği görüntüler ile tanınan 19 yaşındaki toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz oldu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

6 Şubat 2023 tarihinde Türkiye‘nin 11 vilayetini etkileyen 7,7 ve 7,6 şiddetinde iki Aka zelzele felaketi yaşandı. Aka yıkımların yaşandığı bu depremler kırk binin üzerinde insanın hayatını kaybetmesine Sebep oldu. Sarsıntıdan etkilenen vilayetlerden biri olan Hatay‘da yıkıntı altında kalarak hayatını kaybeden bir İsim de toplumsal medya fenomeni olarak bilinen Taha Duymaz oldu. Duymaz’ın vefatının akabinde ailesinin Daimi destekçisi olan CZN Burak ise 19 yaşındaki fenomenin ailesini ziyaret etti.

CZN Burak ve Taha Duymaz

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Duymaz’ın gerek yıkıntı altında kaldığı andan itibaren gerekse vefatının akabinde Daimi ailesinin yanında olan CZN Burak lakaplı restoran zinciri sahibi Burak Özdemir, geçtiğimiz akşam Duymaz annesini konutunda ziyaret etti. Özdemir’in ziyarete sırasında duygusal anlar yaşandı.

“MERYEM ANNENİN YANINA GELDİM”

Duymaz’ın ailesini ziyareti sırasında çekildiği fotoğrafları toplumsal medya hesabından paylaşan Özdemir, o karelere “Taha kardeşimin ailesi Meryem annenin yanına geldim.. İlah rahmet eylesin” notunu düştü.

CZN Burak

Burak Özdemir

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir