Nusret son paylaşımıyla kafaları karıştırdı! Sosyal medyayı ikiye böldü

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 13, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü kasap Nusret toplumsal medyadan yaptığı nihayet paylaşımla başları karıştırdı. Tuzlama hareketiyle ünlenen Nusret restoranlarında menüsüne eklediği avakado burger’i paylaştı. Avokado Burger, toplumsal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

Sosyal medyada et kesme ve pişirme manzaralarıyla dikkatleri üzerine çeken Nusret Gökçe, yeni burgerini toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla tanıttı.

AVOKADO BURGER İLE TOPLUMSAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ!

Nusret, eritilmiş peynirle kaplanmış burger köftesinden oluşan Avokado Burger’i yaparken çekilmiş bir görüntüsünü paylaştı. Avokado Burger, Nusr-Et’in Londra şubesinde, ister otlu kabuklu patates kızartması, ister parmesan ve trüflü patates kızartması sipariş etmenize bağlı olarak 19 ile 25 £ ortasında bir fiyata satılmaya başlandı.

 

Birçok toplumsal medya kullanıcısı “Bu görüntü bir halde hem vegan hem de et yeme hassasiyetlerini birebir anda rencide etmeyi başarıyor.” Bir Öteki sordu: “Bunu nasıl yiyeceksin?” Bir üçüncüsü ekledi: “İyi bir avokado ne kadar israf edilmiş.” Bu sırada başkaları, Gökçe’nin alışılmadık söylemine daha Fazla kapılmıştı. “Neden avokadoyu bu türlü söylemek zorunda?” yorumunda bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir