Ahmet Yenilmez’in Muharrem İnce açıklaması dikkat çekti! “Çok enteresan tevafuk”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 13, 2023 Yorum Yok

Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesinin akabinde oyuncu Ahmet Yenilmez’den kritik bir İzah geldi. Kaset ve şantaj tezleri nedeniyle İnce’nin 10 Mayıs’ta adaylıktan çekilmesi üzerine Yenilmez, Deniz Baykal’ın da birebir sebepten Dolayı istifa ettiği tarihe dikkat çekti. ehil isim, Türk milletini ‘doğru karar’ için teşvik etti.

Geçtiğimiz günlerde Memleket Partisi genel Lideri Muharrem İnce, argümanları nedeniyle Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini açıklamış, toplumsal medyada yayılan imajlarıyla 45 gündür şahsına yönelik şantaj uygulandığını belirtmişti. İnce’nin yaşadığı bu olay, herkese Deniz Baykal’ı hatırlattı. meşhur oyuncu Ahmet Yenilmez, bahse ait toplumsal medyada yaptığı açıklamayla olayın perde gerisindeki soru işaretine dikkat çekti. “Bu ne değişik tevafuk ki 10 Mayıs 2010’da merhum Baykal da istifa etti” diyerek Türk milletine “Oyuna gelmeyin” tabiriyle seslendi.

Ahmet Yenilmezin paylaşımı dikkat çekti

“TÜRKİYE YÜZYILINI FEDA ETMEYİN, VEBALİ VARDIR”

“Türkiye yüzyılını feda etmeyin, vebali vardır” diyen Yenilmez, ideal ocaklarına da davette bulundu. ehil sanatçı, “Şu sıralarda toplumsal medya hesaplarından Kılıçdaroğlu’na dayanak iletisi yayınlayan ülkü Ocakları genel Başkanlığı yapan liderlere; sebebinde haklı bile olabileceğiniz sebeplerinize #TürkiyeYüzyılı’nı feda etmeyin vebali vardır. Zira #TürkMilliyetçileri tarihi bir kavşaktadır! Türk dünyası tarihi bir kavşaktadır’ Etrafımız ateş çemberi! Tam da #TürkiyeCumhuriyetiDevleti’nin 100. yılı bayramımıza ramak kalmışken! Şayet bir karar verilecekse bu şahsi karar olamaz, olmamalı!” tabirlerini kullandı.

Ahmet Yenilmez dava ocaklarına davette bulundu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Uğur Işılak’tan Beyaz Parti yeni seçim klibi damga vurdu! “Safın muhakkak olsun”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir