Tag

Bayraktar

Hedef KIZILELMA belgeselinin ilk bölümü halka sunuldu! İşte belgeselin fragmanı…

Türkiye’nin birinci insansız Cenk uçağı olan Bayraktar KIZILELMA’nın geliştirme etapları ve Baykar’ın insansız hava aracı geliştirme seyahatini anlatan “Hedef KIZILELMA” belgeselinin birinci kısmı yayınladı. Belgeselde, Baykar genel Müdürü Haluk Bayraktar, Baykar Yönetim Heyeti Lideri Selçuk Bayraktar KIZILELMA’yı ve Baykar’ı çocukluklarından başlayarak bugüne kadar perde ardında kalanlar yansıtıldı.

Veda Mektubu dizisinde altın şov! Nurgül Yeşilçay Selim Bayraktar’a takı taktı

Veda Mektubu dizisinde Ziya rolüne hayat veren Selim Bayraktar geçtiğimiz günlerde dünyaevine girdi. Düğüne katılamayan oyuncu Nurgül Yeşilçay ise sette Bayraktar’a altın taktı. O anlar toplumsal medyada herkesi güldürdü.

Selçuk Bayraktar’dan takdir toplayan paylaşım: BayraktarTB3 milletimizle buluşmaya hazır!

Baykar Yönetim Şurası Lideri Selçuk Bayraktar’ın TCG-Anadolu paylaşımı toplumsal medyada Aka zevk topladı. Bayraktar, KIZILELMA ve BayraktarTB3’ün milletimiz hizmet için Amade olduğunu belirtti. Bayraktar’ın eşi Sümeyye Erdoğan ve kızıyla olan fotoğrafı ağır İlgi gördü.

Sümeyye Erdoğan öncülüğünde KADEM’in ‘Kadın Destek Merkezi’ açıldı

KADEM Mütevelli Heyeti Lideri Sümeyye Erdoğan Bayraktar öncülüğünde gerçekleşen merasimle Fatih Edirnekapı’daki Bayan Dayanak Merkezi bugün hizmete açıldı. Merasim, Bayraktar’ın yanı Dizi Yönetim Konseyi Lideri Saliha Okur Gümrükçüoğlu, proje paydaşları ve davetlilerin iştirakiyle gerçekleşti. Yasemin.com grubu olarak Müge Çakmak muhabirliğinde Sümeyye Erdoğan Bayraktar’a mikrofonumuzu uzattık.