Tag

Bağış

Bob Geldof ve Green Mountain Mahler Orkestrası Türkiye ve Suriye için çaldı!

Green Mountain Mahler Şenliği Orkestrası, Johannes Brahms’ın Ünlü ‘A German Requiem’ isimli yapıtını, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için seslendirdi. Konser geliri depremzedelere bağışlanırken Bob Geldof gitarını yardım kampanyası kapmasına iç ettiğini açıkladı.

Halk Tv canlı yayında açıklamıştı! Armağan Çağlayan yalanı ortaya çıkardı

Ünlü televizyoncu armağan Çağlayan, Kamu TV tarafından organize edilen ‘Bir Kira Bir Yuva’ kampanyasına 1 milyon TL bağışlamadığını, İsim benzerliğinden dolayı karıştırıldığını söyleyerek palavrası ortaya çıkardı.

Halk TV’den skandal düzenbazlık! Meltem Cumbul’un 40 bin dolarlık bağış yalanı ortaya çıktı!

Geçtiğimiz akşam Kamu TV’de düzenlenen zelzele yardım kampanyasına bağlanarak 40 bin dolar bağış yaptığını söyleyen Meltem Cumbul’un bahsettiği paranın ABD’de kendisinin de müzik söylediği bir konserde toplandığı ortaya çıktı.

Türkiye Tek Yürek kampanyasına katılan Hande Erçel o anları anlattı! “…bilin istedim”

Türkiye Biricik Yürek kampanyasına katılarak bağış toplayan ünlüler ortasında yer Meydan Ünlü oyuncu Hande Erçel, o akşam açıklanamayan bağışları toplumsal medya hesabı üzerinden “…bilin istedim” notuyla paylaştı.

Türkiye tek yürek oldu! Depremzedeler için el ele verildi: Rekor bağış toplandı

Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı zelzelenin akabinde depremzedelerin yaralarını sarmak ve yeni konutları9n inşası için organize edilen ‘Türkiye Biricik Yürek’ kampanyasında, rekor bağış toplandı. Türkiye’nin el ele verdiği Aka kampanyada küçüğünden büyüğüne birçok şahıs katıldı.

AFAD depremde öncelikli ihtiyaç listesini yayınladı! İşte tüm liste…

Afet ve Acil durum İdaresi Başkanlığı (AFAD), zelzele bölgesine yapılacak birebir bağışlar için vilayetlerde valilikler, ilçelerde kaymakamlıklar bünyesindeki vakıflara ve bütün AFAD Vilayet müdürlüklerine başvurulabileceğini belirterek, öncelikli muhtaçlık listesini paylaştı.

Sahte bağış sitelerine dikkat! Sahte bağış kampanyalarını ve siteleri nasıl anlaşılır?

Kahramanmaraş’ta yaşanan sarsıntının akabinde AFAD üzere yardım kuruluşları ismine Düzmece bağış sitelerinin açıldığı tespit edildi. Toplumsal medyada gündem olan bahse dair “Sahte bağış sitelerine kanmayın” ihtarları yapıldı.