Tag

Baba

Tesettüre giren popstar yarışmacısı Özlem Osma’dan eli öpülesi hareket! Anne ve babasını…

Bir Devre popstar müsabakasında yer Meydan hasret Osma yıllar sonra İslam’a yönelerek tesettüre girmişti. hayat öyküsüyle herkesi şaşırtan İsim nihayet hareketiyle takdir topladı. İslam, yıllardır umreye gitmek isteyen Ebeveyn ve babasına sürpriz yaparak Umre’ye götüreceğini duyurdu. Mesut haberi Meydan Ebeveyn ve baba gözyaşlarına boğuldu. İşte o anlar…

Bu kadarı da pes dedirtti! Tolga Çevik’in kızı ile benzerliği hayrete düşürdü

Ünlü komedyen Tolga Çevik, kızı ile Bir arada Özür Dilerim sinemasının galasına katıldı. Tuna Çevik’in babasına olan benzerliği ise herkesi hayrete düşürdü. Kısa müddette toplumsal medyada yer Meydan fotoğraf karesi benzerlikleriyle pes dedirtti.

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 22. bölüm fragmanı yayınlandı! Tüm gözler Cezayir’in intikamında

Oktay Kaynarca ve Haysiyet Tan’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 22. kısım fragmanı yayınlandı. Evvelki kısımda Tatavlalı ve Bassilius tarafından Cezayir gafil avlanmış ve vurulmuştu. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni kısmında neler olacağı merak ediliyor? İşte aksiyon dolu sahneleriyle Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 22. kısım fragmanı…

Uğur Işılak’ın acı günü! Usta sanatçının babası Ahmet Işılak hayatını kaybetti

Hem sanatçı kişiliği hem de karakteriyle herkese Örnek olan ehil sanatçı Uğur Işılak ve Murat Işılak’ın babası Ahmet Işılak hayatını kaybetti. Işılak’ın babası Ahmet Işılak, İstanbul Pendik Uluçınar Camii’nde nihayet seyahatine uğurlandı.

Survivor Avatar Atakan ikinci kez baba oldu! Kızına verdiği isim şaşırttı

Survivor 2016 şampiyonu olan Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, toplumsal medya hesabından yaptığı nihayet paylaşımla hayranlarını sevindirdi. Eşi Serap Korkmaz ile hastane odasında çekildiği kareleri takipçilerinin beğenisine sunan Arslan, ikinci Defa baba olduğunu duyurdu.

Genç yaşta acı haberle resmen yıkıldı! Helin Kandemir’in babası son yolcuğuna uğurlandı

En nihayet ‘Duy Beni’ dizisinde rol Meydan Helin Kandemir’in bir müddettir lösemi tedavisi gören 47 yaşındaki babası Murat Kandemir hayatını kaybetti.

Genç yaşta acı haberle resmen yıkıldı! Helin Kandemir’in babası hayatını kaybetti

En nihayet ‘Duy Beni’ dizisinde rol Meydan Helin Kandemir’in bir müddettir lösemi tedavisi gören 47 yaşındaki babası Murat Kandemir hayatını kaybetti.

Enkaz altında kalan oğlunu bacağı kesilmiş halde buldu!

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki zelzeleler esnasında 8 katlı binanın altında kalan Karakurt ailesinde Ebeveyn Tuğba Karakurt ve 13 yaşındaki Bedirhan Karakurt kurtulurken 17 yaşındaki Habibe Karakurt ömrünü yitirdi. Gaziantep’te çalışan baba haberi alır almaz gittiği Kahramanmaraş’ta kızının Istırap haberiyle yıkılırken, Bedirhan’ı 3 gün sonra hastanede bacağı kesilmiş halde buldu.