Survivor Avatar Atakan ikinci kez baba oldu! Kızına verdiği isim şaşırttı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 09, 2023 Yorum Yok

Survivor 2016 şampiyonu olan Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, toplumsal medya hesabından yaptığı nihayet paylaşımla hayranlarını sevindirdi. Eşi Serap Korkmaz ile hastane odasında çekildiği kareleri takipçilerinin beğenisine sunan Arslan, ikinci Sefer baba olduğunu duyurdu.

TV8 ekranlarının fenomen Karşılaşma programı Survivor, her Yıl birbirinden Enteresan yarışmacılarla kıyasıya bir çabayı gözler önüne seriyor. Kimi yarışmacılar yıllar geçse de kişilikleri ve başarılı performanslarıyla unutulmazlar ortasına ismini yazdırıyor. Yarışın 2016 yılındaki şampiyonu olan Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan da bu isimlerden biri.

Avatar Atakan eşi ve oğluyla beraber

Survivor’a efendiliği ile damga vuran Avatar Atakan, sık sık toplumsal medya hesabından ailesiyle yaptığı paylaşımlarıyla gündem oluyor. 2017 yılında Serap Korkmaz ile nikah masasına oturan Ünlü isimden müjdeli haber geldi.  2018’de oğlu Leon Aslan‘ın doğumuyla babalık sevinci yaşayan Ünlü İsim ikinci Kez baba oldu. Eşiyle hastane odasında çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından yayımlayan Arslan, kızlarına ismini “Zenia” ismini verdiklerini açıkladı.

Avatar Atakan ikinci Sefer baba oldu

BEBEK MUŞTUSUNU AİLE FOTOĞRAFIYLA DUYURMUŞTU!

İkinci Defa baba olmaya hazırlanan Avatar Atakan eşinin hamileliğini paylaştığı kareler ile açıkladı. Paylaşımına “Aslan’a kardeş geliyor” notunu düşen Ünlü ismin memnunluğu gözlerden kaçmadı.

Avatar Atakan toplumsal medya paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ünlü şef Hayat Akkor’u zelzele bölgesinde etkileyen olay! “47 yaşındayım, bu kadar büyüdüğümü hatırlamıyorum”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir