Tesettüre giren popstar yarışmacısı Özlem Osma’dan eli öpülesi hareket! Anne ve babasını…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Bir Devre popstar yarışında yer Meydan hasret Osma yıllar sonra İslam’a yönelerek tesettüre girmişti. hayat öyküsüyle herkesi şaşırtan İsim nihayet hareketiyle takdir topladı. İslam, yıllardır umreye gitmek isteyen Ebeveyn ve babasına sürpriz yaparak Umre’ye götüreceğini duyurdu. Mesut haberi Meydan Ebeveyn ve baba gözyaşlarına boğuldu. İşte o anlar…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Bir devrin tanınan ses yarışına çıkarak söylediği müziklerle isminden Laf ettiren hasret Osma yıllar sonra her şeyi bırakıp tesettüre girme kararı almıştı. Maneviyata yönelerek hasret Osma ismini de Mekselina İslam olarak değiştirdi. nihayet günlerde toplumsal medyada eşi ve çocuklarıyla paylaşım yapan Mekselina İslam nihayet yaptığı hareketle herkesi duygulandırdı.

“KIZIM SANIRIM BU GİDİŞLE GİDEMEYECEĞİZ”

Instagram’da 1 milyon takipçisi bulunan Mekselina İslam Ebeveyn babasına sürpriz yaptı. İslam, Ebeveyn babasını yıllardır Fazla istedikleri Umre’ye götürdü. Müjdeli haberi onlarla paylaştığı anları toplumsal medya hesabından paylaşan Meksilina şu notu ekledi.

“Annemle babam hayatları boyunca umreye, hacca gitmek istemişlerdi. çok fazla çocuk sorumlulukları olduğundan, daima Nakit biriktirip onların yuvalarını kurmaya çalıştılar. nihayet bir numara bekarımız kaldığından, Babamın bir gün şu kelamı ettiğini duydum “kızım bu gidişle sanırım biz hiç gidemeyeceğiz kutsal topraklara. ”O gün dedim ki kendi kendime “senin de bir şeyler yapman lazım.” Bizim de islamla geç tanışmamız, korona, afetler derken niyetimizi ortaya koyabilmemiz Fazla Vakit aldı. Keşke diyorum, keşke daha Evvel tövbe etmiş olsaydık da buraları daha erken görmüş olsaydık. Olsun bu günleri nasip eden Rabbimize hamdolsun. İsteyen herkese bir kadir gecesi gelip beytullahı tavaf etmek nasip olsun”

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞMURUNA TUTULDU!

Ünlü ismin bu hareketi toplumsal medyada yorum ve zevk yağmuruna tutuldu. Ebeveyn babasının gözyaşlarına boğulduğu anları gören birçok toplumsal medya kullanıcısı; “Hayırlı evlat”, “MaşaAllah rabbim iyi evlatlar olmayı nasip etsin”, “Ne hoş histir bir Ebeveyn baba için. Rabbim Sebep olan evlatlarını da sevindirsin, katından mükafatlandırsın”, “Allah senden razı olsun Dünyada verebileceğin en n Özel hediyeyi verdin onlara Ayağına taş değmesin”, “İzlerken ağladım… Ne hoş düşünmüşsünüz ne kadar manalı, Kendi annem ve babam geldi gözümün önüne keşke yaşasalardı ve onlarla gitme imkanım olsaydı. Babama umre nasip olmuştu Hac ise çıktığı sene hastalanıp gidemedi vefat etti, annem daima hastaydı hiç nasip olmadı”, “MAŞALLAH” ne hoş ne hoş ne hoş kutsal bir Armağan “ALLAH” sizleri sevindirsin kabul etsin “inşaALLAH”, “Allah razı olsun sizlerden kardeşim ne Fazla sevinmiş Ebeveyn babanız rabbim kabul eylesin ziyaretlerini bizlere nasip eylesin inşallah” yorumlarında bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir