Tag

Alişan

Alişan’dan 26 sene oldu paylaşımı! Başkan Erdoğan’a destek “Yine bir zaferle tarih yazacağız”

Ünlü müzikçi Alişan, toplumsal medyada yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dayanak paylaşımında bulundu. 26 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıdığını belirten Alişan, “Yine bir zaferle tarih yazacağız” formunda yazını paylaştı.

Alişan’dan 26 sene oldu paylaşımı! Başkan Erdoğan’a destek “Yine bir zaferle tarih yazacağız”

Ünlü müzikçi Alişan, toplumsal medyada yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takviye paylaşımında bulundu. 26 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıdığını belirten Alişan, “Yine bir zaferle tarih yazacağız” halinde yazını paylaştı.

Alişan’ın yeğenleri için 30 milyona ev aldığı iddia edilmişti! Ünlü şarkıcı açıklama yaptı

2021 yılında koronavirüs nedeniyle ağabeyi Selçuk Tektaş’ı kaybeden türkücü Alişan’ın, yengesi ve yeğenleri için 30 milyon lira kıymetinde bir konut aldığı tez edildi. Çıkan haberlerin akabinde Alişan’dan birinci İzah geldi.

Alişan’dan yeğenlerine büyük jest! Tam 30 milyon liralık…

2021 yılında koronavirüs nedeniyle ağabeyi Selçuk Tektaş’ı kaybeden türkücü Alişan, yengesine ve yeğenlerine Aka bir jest yaptı. meşhur türkücünün, ağabeyinden emanet kalan ailesi için 30 milyon liralık mesken aldığı tez edildi.

Alişan’dan yürek burkan açıklama! “Belki hata yapıyorum bilmiyorum ama…”

Türkücü Alişan toplumsal medyadan yaptığı açıklamayla herkesi üzdü. meşhur türkücü 50 bin kişinin hayatını yitirdiği zelzele felaketinden sonra vatandaşları unutmayarak hislerini lisana getirdi. İşte Alişan’ın o açıklaması…

Alişan’ı sinirlendiren paylaşım! Söylemediği sözlere karşı açtı ağzını yumdu gözünü

Son vakitlerde gündemden düşmeyen türkücü Alişan, toplumsal medya hesabı üzerinden kendisi hakkında yapılan paylaşıma ateş püskürdü. Alişan kendisinin söylemediği kelamları söylemiş üzere yapanlara açtı ağzını yumdu gözünü. Alişan’ın bu paylaşımı kısa müddette dikkat çekti.

Alişan sessizliğini bozdu! Annesi ve eşi Buse Varol ile ilgili ilk kez açıklama yaptı

Ünlü türkücü Alişan, geçtiğimiz günlerde annesinin eşi Buse Varol’la ilgili “Buse bana nedense nihayet krizden sonra İçten gelmiyor. Güya fırsatı bulunca gidecekmiş üzere duruyor” yorumu beğenmesiyle ilgili sessizliğini bozu. Alişan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Alişan Buse Varol ve oğlu Burak objektiflere yansıdı! “Hepimizin gönlünde yara var”

Müzikçi Alişan, eşi Buse Varol ve oğlu Burak’la Birlikte dışarıda objektiflere yansıdı. Sarsıntıyla ilgili duygusal açıklamalarda bulunan müzikçi, “O günden beri hepimizin gönlünde yara var.” diyerek acısını lisana getirdi.

Alişan’dan örnek davranış! Depremzede vatandaşlarıyla bir araya geldi

Ünlü müzikçi Alişan, Başakşehir Çam ve Sakura kent Hastanesi’ne giderek depremzede vatandaşlarıyla bir ortaya geldi. misal davranış gösteren Alişan, vatandaşlara moral verdi.

Çağla Şıkel ve Alişan’ın arasına para girdi! Program yüzünden birbirlerine girdiler

Dostluklarıyla magazin dünyasına Örnek olan Alişan ve Çağla Şıkel’in ortası Nakit yüzünden bozuldu. Birebir formatta lakin farklı kanallarda program yapan ikilinin konuklar konusunda Fikir ayrılığı yaşadığı sav edildi.