Alişan Buse Varol ve oğlu Burak objektiflere yansıdı! “Hepimizin gönlünde yara var”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 01, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol ve oğlu Burak’la Birlikte dışarıda objektiflere yansıdı. Zelzeleyle ilgili duygusal açıklamalarda bulunan müzikçi, “O günden beri hepimizin gönlünde yara var.” diyerek acısını lisana getirdi.

Türkiye’yi derinden etkileyen doğal afet sonrası yaralar sarılmaya devam ediyor. Devlet bütün imkanlarıyla seferber olurken sanat topluluğundan birçok Ünlü isimde depremzedelerin maddi manevi yanlarında oluyor. Zelzeleden sonra canla başla çalışan isimlerden biride müzikçi Alişan oldu. Ailesiyle Birlikte objektiflere yansıyan müzikçi, zelzele hakkında duygusal konuşmalar yaptı.

Alişan eşi Buse Varol oğlu Burak

“HEPİMİZİN GÖNLÜNDE YARA VAR”

Eşi Buse Varol ve oğlu Burak’la Birlikte olan Alişan ayaküstü zelzeleyle ilgili şu cümlelere değindi: “Hafta içi canlı yayınım olduğu için zelzele sabahı 6.30’da kalkmıştım. Arkadaşlarımın bildiri atmasıyla haberim oldu. Hiçbirimiz bu kadar Aka afet olduğunu bilmiyorduk. Tüm vilayetleri görünce Aka afet olduğunu gördük. O günden beri hepimizin gönlünde yara var.”

Alişan zelzele hakkında yorumlarda bulundu

“YARALAR çok kolay SARILACAK ÜZERE DEĞİL”

Depremde ailesinden bir kayıp yaşamadığını belirten Alişan, “Çok akrabamdan daha yeterli görüştüğüm insanların anneleri, babaları ve yakınları vefat etti. İlah herkese sabır versin.” dedi. Toplanan bağışların devam etmesi gerektiğini belirten müzikçi, “Yaralar Fazla kolay sarılacak üzere değil. Seve seve yardım aktifliklerine katılırım.” şeklinde konuştu.

Alişan

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir