Alişan’ın yeğenleri için 30 milyona ev aldığı iddia edilmişti! Ünlü şarkıcı açıklama yaptı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 02, 2023 Yorum Yok

2021 yılında koronavirüs nedeniyle ağabeyi Selçuk Tektaş’ı kaybeden türkücü Alişan’ın, yengesi ve yeğenleri için 30 milyon lira pahasında bir mesken aldığı tez edildi. Çıkan haberlerin akabinde Alişan’dan birinci İzah geldi.

2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan türkücü Alişan, ağabeyi Selçuk Tektaş’ı 2021 yılında koronavirüs nedeniyle toprağa verdi. Alişan’ın ağabeyinden geriye eşi ve çocukları kaldı. Ağabeyinin emanetlerine gözü üzere bakan Alişan, yengesinin ve yeğenlerinin her gereksinimini karşılıyor.

Alişan ve Selçuk Tektaş

30 MİLYON LİRAYA konut ALDIĞI SAV EDİLDİ

Abisinden sekiz gün sonra kuzeni şair Ebcin’i de kaybeden Alişan’ın, Selçuk Tektaş’ın eşi ve çocukları için 30 milyon lira bedelinde bir mesken aldığı öne sürüldü.

Alişandan yeğenlerine Aka jest

Ünlü ismin İzah yapması beklenirken Alişan’dan birinci reaksiyon geldi.

“BEN YALANLAMAKTAN BIKTIM”

Alişan, haberin yanlışsız olmadığını belirterek, “Benim ağzımdan çıkmayan, hakikat olmayan, palavra yanlış bir sürü haber çıkıyor. Ben yalanlamaktan bıktım. Bu nereden çıktı artık durup dururken? Benim kardeşimin eşi ve çocukları hala tıpkı konutlarında Selçuk yaşıyormuş üzere hayatlarına devam ediyorlar. Benim 30 milyon TL’lik konutum yok. Otomobil argümanı da palavra. Kasten yapılmış bir haber olarak düşünüyorum. Bizi yıpratmak için…” ifadelerini kullandı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sabahın Sultanı Seda Sayan eşi Çağlar Ökten’le Hasım çatlattı! Katıldıkları düğünde…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir