Yargı dizisinin oyuncusu Kaan Urgancıoğlu’ndan itiraf! ” 30 yıllık…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 02, 2023 Yorum Yok

Yargı dizisinin başrol oyuncularından bir olan Kaan Urgancıoğlu, oynadığı ‘Savcı Ilgaz’ rolüyle Aka zevk topladı. GQ mecmuasının yeni sayısına röportaj veren Kaan Urgancıoğlu kendi hakkında verdiği itirafla şaşırttı!

Özel hayatı ve Yargı dizisinde oynadığı karakterle Aka muvaffakiyet elde eden Kaan Urgancıoğlu, GQ mecmuasının yeni sayısı için kadraj karşısına geçti. Kendi hakkında da bilgi veren Ünlü İsim söyledikleri ile şaşırttı. Kıyafetlerin gücüne inandığını belirten Urgancıoğlu, Otuz yıllık kıyafetlerinin olduğunu belirtti.

Kaan Urgancıoğlu

YARGI DİZİSİNİN YILDIZINDAN İTİRAF

Kıyafetler hakkında konuşan ve kıyafetlerin gücünün olduğunu söyleyen Ünlü oyuncu, “Çok Komik fakat kimi konuttan çıkamıyorum. Zannedersin ki Fazla şık giyinmek için, hayır, olmuyor yani o gün giydiğim kıyafetle o gideceğim yer uymuyor. Kıyafetin içinde kendimi uygun hissetmem de gerekiyor. Giydiğim şeye dikkat ediyorum, kıyafetin gücüne inanıyorum. Zevkin en az iki üç rengi bir ortaya getirmek ve yakıştırmak olduğunu düşünüyorum. Savlı değilim, Daimi alışveriş yaptığım manasına da gelmiyor. Otuz yıllık kıyafetlerim Mevcut mesela.” yorumunda bulundu.

“DEĞİŞME ÖZGÜRLÜĞÜNÜ VERMEK ZORUNDAYIZ”

Eskiden insanlardan yardım istemenin kendi için güç olduğunu belirten Kaan Urgancıoğlu, “Yardım almaktan da keyif alıyorum artık, evvelden Düş kırıklığı yaşamamak için etrafımdaki insanlara olabildiğince az mesuliyet vermeye çalışırdım, Vakit içinde bu da değişti. İnsanların yargılanmasından hoşlanmıyorum. Kendimize de diğerlerine da değişme özgürlüğünü vermek zorundayız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hakan Ural’dan çarpıcı konuşma: çağdaş özgürlükçü bir ırk var, kimseyi beğenmiyorlar!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir