Kepez Kendine Göre Partner Bul

Güzellik May 02, 2023 Yorum Yok

Kepez Kendine Göre Partner Bul

Kepez Kendine Göre Partner Bul, hayatınızdan sıkıldıysanız, kendinize partner arayışı içerisine girdiyseniz ya da artık hayatınızda güzel anılar biriktirebileceğiniz bir yoldaş arıyorsanız hoş geldiniz. Sizler de bugünden sonra Kepez ‘de kendinize göre bir partner bulabilecek, hayatınızı şekillendirebileceksiniz. Tüm bunları bizim platformumuz sayesinde rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk şey sisteme kayıt olmak. Sonrasında da istediğiniz kişiler ile mesajlaşmak, arkadaşlık kurmak ve hayatınıza bakmak. Sisteme kayıt olmanız için öncelikle bir fotoğrafa ihtiyacınız var. Kendinize ait olan fotoğrafı kayıt olurken sisteme yüklüyorsunuz. Adınızı, soyadınızı, cinsiyetinizi, yaşınızı isteğe bağlı olarak da boy ve kilonuzu girerek rahat bir şekilde sisteme kayıt olabilirsiniz. Zaten o aşamalarda sistem sizlere rehberlik edecek ama ben yine de üstünden geçmek istedim. Diyelim ki kayıt oldunuz sonra ne olacak? Kayıt işlemini tamamladıktan sonra beğendiğiniz kişiye mesaj gönderebilir, onunla konuşma başlatmaya çalışabilirsiniz. Biraz çekingen birisi iseniz ilk mesajı atmanız zor olabilir lakin bunun için de şöyle bir çözüm üretebilirsiniz: Siz değil onlar mesaj atarlar.

Kendine Göre Partner Bul

Sistemde bir iki günlük kayıt oluşturduktan sonra size mesaj istekleri de gelebilir. Bu sayede sizler de istediğiniz, beğendiğiniz insanlarla iletişime geçebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey sahte hesaplar. Her ne kadar sistemdeki çoğu kişi sizinle aynı amaçla burada olsa da bazı kötü niyetli insanlar sizleri rahatsız edebilir. Sizler de bu insanları direkt engelleyebilir ve bizlere rapor edebilirsiniz. Artık Kepez kendine göre partner bulma yollarını öğrendiniz. Şimdi hepinize bol şanslar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir