Tag

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı’dan dev yatırım! Bir kulüp daha satın almaya hazırlanıyor!

Türkiye’nin önde gelen Amel insanı Acun Ilıcalı dev bir yatırım daha yapacağı ortaya çıktı. Daha Evvel İngiltere Championship grubu Hull City Meydan Acun Ilıcalı, artık de Avrupa’dan bir kulüp daha satın almaya hazırlanıyor.

Acun Ilıcalı turnayı gözünden vurdu! Ilıcalı 5. kez baba oluyor! Bebeğin cinsiyeti belli oldu

Uzun vakittir Çağla Altunkaya ile birlikte olan Ünlü üretimci ve sunucu Acun Ilıcalı’nın 5.kez baba olacağı argüman edildi. 4 Tane kızı olan Ilıcalı’nın erkek bebeği olacağı öğrenildi.

Acun Ilıcalı’dan depremzedeler için destek çağrısı! Uluslararası hesap numaralarını paylaşıp…

İş insanı Acun Ilıcalı zelzele bölgesinde yaşanan durum için manalı dayanak davetinde bulundu. Depremzedeler için toplumsal medya hesabından AFAD ve Kızılay’ın memleketler arası hesap numaralarını paylaşıp Yurt dışındaki ilişkilerinden yardım istedi.

Survivor 2023 başladı! Acun Ilıcalı resmen parayla oynadı

Acun Ilıcalı’nın Biricik tek kadroyu açıkladığı Survivor 2023 evvelki akşam izleyiciyle buluştu. Heyecanla beklenen programın birinci kısmı toplumsal medyada gündem olurken Acun Ilıcalı’nın milyonlarla oynadığı sahneler Hadise oldu. Ilıcalı, aracın birinden inip başkasına bindi.

Acun Ilıcalı tek kare fotoğrafla büyük ses getirdi! O fotoğrafı görenler…

İş insanı ve medya işvereni olan Acun Ilıcalı mesleği ve Özel hayatı ile gündemden düşmeyen isimler ortasında yer alıyor. Toplumsal medyada yapmış olduğu Biricik kare fotoğrafla takipçileri tarafından gündeme geldi. Fotoğrafı gören vatandaşlar ise yorum üstüne yorum yaptı.