Acun Ilıcalı’dan depremzedeler için destek çağrısı! Uluslararası hesap numaralarını paylaşıp…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 10, 2023 Yorum Yok

İş insanı Acun Ilıcalı zelzele bölgesinde yaşanan durum için manalı dayanak davetinde bulundu. Depremzedeler için toplumsal medya hesabından AFAD ve Kızılay’ın memleketler arası hesap numaralarını paylaşıp Yurt dışındaki temaslarından yardım istedi.

Acı günlerin devam ettiği zelzele bölgelerine yardım kampanyaları da devam ediyor. Halktan ve Ünlü topluluğundan birçok insanın depremzedeler için Biricik Yürek olduğu bu kuvvetli günlerde Acun Ilıcalı’dan da manalı yardım daveti geldi.

Acun Ilıcalı

‘LÜTFEN HALKIMIZA DAYANAK OLUN’

Ahbap Derneği’nin kurucu ve lideri olan Haluk Levent, Acun Ilıcalı’nın zelzele bölgesine yaptığı yardımı şu sözlerle açıklamıştı: “Sevgili Acun Ilıcalı, bölgeye 100 tır su gönderiyor. Ayrıyeten 5 milyon TL’lik eşya takviyesi ve satın alacağımız konteynerlerin içerisine eşya kelamını verdi. Teşekkürler.” Şimdi de Ünlü televizyoncu depremzedeler için manalı bir davette bulundu. Toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına AFAD ve Kızılay’ın memleketler arası hesaplarını paylaşarak, dayanak davetinde bulundu.

Deprem

“ÜLKEMİZİN TARİHİNDEKİ EN BÜYÜK FELAKET”

“Türkiye yıkıcı sarsıntılarla sarsıldı ve dördüncü Tertip alarm durumu ilan etti. Bu, ülkemizin tarihindeki en Aka felakettir. yıkıntı altında kalan insanlarımızın sizlerin yardım ve takviyesine muhtaçlığı var. Dünyanın her yerindeki bütün dostlarım, lütfen bağış yaparak kurtarma çalışmalarına ve halkımıza dayanak olun.”

 

Acun Ilıcalıdan yardım çağrısı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir