Enkazdan bir acı haber de Zuhal Topal’a geldi! Zuhal Topal’ın Dayısı ve kuzeninden acı haber

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 09, 2023 Yorum Yok

Zuhal Topal, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayetimizde yıkımlara neden olan zelzelelerde dayısı, kuzeni ve arkadaşını kaybetti.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkez üssü meydana gelen 7.7 ve 7.6’lık zelzeleler, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’da Aka yıkımlara neden oldu.  Oyuncu ve sunucu Zuhal Topal da zelzeleler de yakınlarının Üzüntü haberiyle sarsıldı.

“DAYIM VE KUZENİMİN CANSIZ VÜCUDUNA ULAŞTILAR”

Instagram hesabından dayısı, kuzeni ve arkadaşını kaybettiğini duyuran Zuhal Topal, “Dayım ve kuzenimin cansız vücutlarına ulaştılar. merhamet öfkem, yasıma geride kalanlar için umudum karıştı. Allah’ım Ömür savaşı verenlerini kurtulan bütün vatandaşlarımızın ve canla başla çalışan bütün grupların yardımcısı olsun. Arayan soran herkese teşekkür ederim. Dualarım ülkem için. Hepimizin başı sağ olsun” dedi.

“LEVENT’İN KAYBI YÜREĞİMİ DAĞLADI”

Hayatını kaybeden arkadaşıyla çektirdiği fotoğrafları yayınlayan Ünlü isim, “Bu acının tanımı yok! Giden her can bizim lakin daha 2 ay evvel bütün hafta birlikte sohbet ettiğimiz, hayatından geçtiğimiz gencecik dünya uygunu Levent’in kaybı yüreğimi dağladı. Allah’ım ailesine sabırlar versin. Rabbim yakınlarını kaybeden herkese güç, derman, sabır ihsan eylesin” notunu yazdı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir