Survivor 2023 başladı! Acun Ilıcalı resmen parayla oynadı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 16, 2023 Yorum Yok

Acun Ilıcalı’nın Biricik tek kadroyu açıkladığı Survivor 2023 evvelki akşam izleyiciyle buluştu. Heyecanla beklenen programın birinci kısmı toplumsal medyada gündem olurken Acun Ilıcalı’nın milyonlarla oynadığı sahneler Hadise oldu. Ilıcalı, aracın birinden inip başkasına bindi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Her dönem yeni sürprizlerle TV8 ekranlarına damga vuran Survivor, bütün heyecanıyla evvelki akşam izleyiciyle buluştu. Karşılaşma başlamadan Evvel yarışmacıların aileleriyle vedalaşmaları ekranlara taşınırken tanıtımda Acun Ilıcalı’nın lüks yaşantısı da gözler önüne serildi. Denizde, havada ve karada lüks araçlarla adaya giden Ilıcalı, reaksiyonları üzerine çekti.

Acun Ilıcalı Dominike jetiyle geldi

ARACIN BİRİNDEN İNİP BAŞKASINA BİNDİ

Dominik’e Özel jetiyle gelen Acun Ilıcalı, Evvel yeşil spor otomobiline bindi. Bununla yetinmeyen Ilıcalı, daha sonra da klasik bir araca bindi. Pilotluk öğrenen Ünlü isim, aracından inerek bu sefer de deniz uçağına geçti. Deniz uçağını kendi kullanan Ilıcalı, yarışmacıların bulunduğu adaya iniş yaptı. meşhur televizyoncunun o anları ise anbean ekrana getirildi.

Acun Ilıcalı lüks aracıyla gösteri yaptı

Kısa müddette toplumsal medyada gündem olan Acun Ilıcalı için “Yine gösteri yaptı” ve “Tüm fakirliğimle Acun’un Varlıklı gösterilerini izliyorum” yorumları yapıldı.

SURVİVOR 2023

İlk kısmı yayınlanan Survivor 2023’te Ünlüler takımında Seçkin Piriler, Wilson, Zeynep Alkan, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, barış Telli, Murat Eken ve Berdan Mardini’nin; Gönüllüler takımında ise Aziz, Gizem Avcı, Aleyna, Asena, Osman Can, Özgür, Tunga ve Kardelen’in yarışacağı yarışta bu dönem bir de fenomenler yer alıyor. Alper Rende, Buse Plan, Halil İbrahim Göker, Elanur, Chaby Han ve Kürşat Juan’ın yer aldığı takım ünlülere ve gönüllülere dağıtılarak mavi ve Kırmızı kadro birinci yarışlarına çıktı.

survivor 2023

Ilıcalı lüks arabasından sonra klasik otomobile bindi

Bununla yetinmeyen Ilıcalı daha sonra deniz uçağı kullandı

ACUN ILICALI’DAN YENİDEN TEZLİ BİR GİRİŞ GELDİ

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir