Tuğba Ekinci hakaretlere savaş açtı! Affetmek için 12 bin lira istiyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 16, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Tuğba Ekinci, toplumsal medya hesabından kendisine hakaret eden bireyleri avukatı aracılığıyla şikayet etti. Hakaret kabahatinin uzlaşma kapsamında kaldığını öğrenen Ekinci, 12 bin lira karşılığında şikayetini Geri çekti.

Son devirlerde yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Tuğba Ekinci, toplumsal medyayı etkin bir formda kullanan ünlüler ortasında yer alıyor. Gündelik yaşantısından karelerini hayranlarının beğenisine sunan Ünlü müzikçi, hoş yorumlar kadar hakaret uzunluğuna ulaşan tenkitlere de maruz kalıyor. Toplumsal medya hesabından kendisine yapılan hakaretlere karşı sessizliğini bozan Ekinci, birinci olarak şahsına hakaret eden şahısları tespit etti ve soluğu mahkemede aldı. 

Tuğba Ekinci

UZLAŞMAK İÇİN 12 BİN LİRA İSTİYOR!

Avukatı aracılığıyla şikayette bulunan Ekinci’nin talebi üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. “Sesli, yazılı yahut imajlı bir mesaj ile hakaret” suçundan başlatılan soruşturma kapsamında savcılık bahsin uzlaşma kapsamında olduğunu Anlatım etti. Bunun üzerine uzlaştırma ofisince belge bir uzlaştırmacıya iletildi. meşhur müzikçi şüphelilerle uzlaşmak ve belgenin kapanması için 12 bin lira talep etti. Kuşkularının bir kısmı Ünlü müzikçinin uzlaşı kuralı olan 12 bin lirayı ödemeyi kabul ederken, bir kısmının da 12 bin liralık uzlaşma teklifini kabul etmeyip hakkındaki soruşturmaların devam ettiği öğrenildi.

Tuğba Ekinciden hakaret açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kerem Bürsin’den ukulele performansı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir