Tag

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu’ndan takipçisinin o yorumuna cevap! Kızıyla fotoğrafını paylaşan…

2014 yılında meslektaşı Melis İşiten ile dünya konutuna giren Uraz Kaygılaroğlu bu evliliklerinden dünyaya gelen 6 yaşındaki kızları Ada ile çekildikleri fotoğrafı toplumsal medya hesabından paylaştı. Kaygılaroğlu’nun o paylaşımına zevk ve yorum yağarken oyuncunun takipçisinin yorumuna verdiği karşılık dikkat çekti.

Uraz Kaygılaroğlu instagram hesabını temizlemişti! O soruya böyle yanıt verdi…

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Uraz Kaygılaroğlu toplumsal medya paklığı yaptı. Hesabından bir anda 400 kişiyi silen Ünlü oyuncu şaşırttı.

Cem Yılmaz Uraz Kaygılaroğlu’nun acısıyla dalga geçti! Kaygılaroğlu sert çıkıştı…

GQ Türkiye Men Of The Year 2022 Mükafatları dün akşam gerçekleştirilen merasimle sahiplerini buldu. Yılın Oyuncusu seçilen Uraz Kaygılaroğlu sahneye çıkarak mükafatını Cem Yılmaz’ın elinden aldı. Amasya’daki feci kazada yaralanan eksi eşi Melis İşiten hakkında konuşma yapan Kaygılaroğlu’nun yaptığı konuşma esnasında Cem Yılmaz Uraz Kaygılaroğlu’nun acısıyla dalga geçti! Kaygılaroğlu Misli çıkıştı…

Uraz Kaygılaroğlu’ndan kazayla ilgili açıklama gelmişti! Melis İşiten ile fotoğrafını paylaştı

Amasya’da tiyatro oyuncularının da içinde yer aldığı minibüsün tıra çarpmasıyla meydana gelen feci kazayla ilgili birinci İzah Uraz Kaygılaroğlu’ndan gelmişti. Kazayla ilgili İzah yapan oyuncu yaralanan arkadaşlarının durumları hakkında bilgi vermişti. Kamera karşısında zahmetle durduğu görülen oyuncunun paylaşımı herkesi duygulandırmıştı. Oyuncudan artık de eski eşi Melis İşiten ile yeni fotoğraf karesi geldi.