Kobra Murat torununu altınlara boğdu! 7 tane kurban kestirip..

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 04, 2023 Yorum Yok

Altın ve dolara olan düşkünlüğüyle bilinen Ünlü müzikçi Kobra Murat, torununa düzenlediği gösterişli doğum günü partisiyle ağızları Aleni bıraktı. Altınların havada uçuştuğu doğum günü partisi için kesenin ağzını açan Kobra Murat, 7 Tane kurban kestirdi.

Daha Evvel katıldığı bir programda “2 Tane altın kasamız var. İçinde 18 kilo altın var. Karım diyor ki ‘artık altın yaptırma Murat, kasalar almıyor” sözleriyle hafızalara kazınan “Kobra Murat” lakaplı Murat Divandiler, nihayet hareketiyle “pes” dedirtti.

Kobra Murat

Evinin dört bir yanını altın ve dolarlarla süsleyen Ünlü müzikçi, bütün servetini ailesi için harcamaktan kaçınmadığını Anlatım etmişti. Çocuklarına mesken, yazlık ve otomobil Meydan Kobra Murat bu Sefer de “Biberonu bile altın” dediği torunu için gösterişli bir doğum günü partisi düzenledi. 

Kobra Murat torununa doğum günü partisi düzenledi

Hiçbir masraftan kaçınmayan ve torununu altınlara boğan Ünlü müzikçi, torununa altın kemer ve boynuna da bileziklerden oluşan kurdele taktı. Bununla da yetinmeyen Kobra Murat, adağını yerine getirerek torunu için 7 adet kurban kesti.

Kobra Murat torununa doğum günü partisi düzenledi

“TORUNUM İÇİN 7 Tane KURBAN ADAĞI KESTİK”

O anları toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Ünlü müzikçi, “Mübarek Ramazan ayında torunumun 7 Tane kurban adağını kestik. Ulu rabbime şükürler olsun Şanlı Allah’ım adaklarımızı, oruçlarımızı, namazlarımızı, hayırlarımızı, dualarımızı, zekatlarımızı ve fitrelerimizi kabul etsin inşallah. Amin… 7 Tane kurbanlı prenses torunum Ceylin Alanur şifa sultan maşallah sübhanallah İlah nazarlardan saklasın inşallah amin” sözlerini kullandı.

Kobra Murat Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Yine yürekleri ısıttı! Hatay Samandağ’da…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir