Tag

Ural

Hakan Ural itiraflarıyla tüyleri diken diken etti! “100 yıl daha böyle bir lider gelmez”

Ünlü sunucu Hakan Ural 2 gün Evvel canlı yayında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Erdoğan’a sevgisini her fırsatta lisana getiren Ural, “Erdoğan ömrünü adadı uyumadan hizmet ediyor, 100 Yıl daha bu türlü bir lider gelmez” kelamlarıyla herkesi duygulandırdı.

Hakan Ural’dan sahte hesap paylaşımı! “Bunlar yüzünden zor durumda kalıyorum”

Toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen sunucu Hakan Ural, ismine açılan Düzmece Twitter hesabı konusunda paylaşım yaptı. Kendisine ilişkin olmayan paylaşımlardan Dolayı güç durumda kaldığını belirten Ural, her yolu denediğini lakin bu Düzmece hesapla başa çıkamadığını söyledi.

Hakan Ural ‘insanları aşağılayan’ Ekşi Sözlük’e ateş püskürdü: Ekşi Sözlük denen lağım çukuru…

Yeşilçam’ın nihayet jönlerinden olan oyuncu ve sunucu Hakan Ural, Ekşi Sözlük’e getirilen erişim mahzurunun akabinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erişim pürüzü kararının daha evvelden verilmesi gerektiğini savunan Ural kelamlarına, “Ekşi lügat denen lağım çukuru…” halinde başladı.

Engincan Ural’ın boşanıyor iddialarına Sibel Can ve Hakan Ural’dan olay çıkaracak cevap!

55 gün Evvel görkemli bir düğünle dünya konutuna giren Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural’ın, Merve Kaya ile boşanma kararı aldığı ileri sürüldü. Bu tezlerin akabinde Sibel Can ve Hakan Ural’dan Hadise çıkaracak karşılık geldi.

Engincan Ural’ın boşanıyor iddialarına Sibel Can’dan tokat gibi cevap! Aldatma söylentileri…

45 gün Evvel görkemli bir düğünle dünya meskenine giren Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural’ın, Merve Kaya ile boşanma kararı aldığı ileri sürüldü.