saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Hakan Ural itiraflarıyla tüyleri diken diken etti! “100 yıl daha böyle bir lider gelmez”

Hakan Ural itiraflarıyla tüyleri diken diken etti! “100 yıl daha böyle bir lider gelmez”

admin admin -
17 0

Ünlü sunucu Hakan Ural 2 gün Evvel canlı yayında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Erdoğan’a sevgisini her fırsatta lisana getiren Ural, “Erdoğan ömrünü adadı uyumadan hizmet ediyor, 100 Yıl daha bu türlü bir başkan gelmez” kelamlarıyla herkesi duygulandırdı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Hafta içi her sabah Kanal D’de ekrana gelen “Neler Oluyor Hayatta” programının sunuculuğunu üstlenen Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili dikkat çeken itiraflarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında rahatsızlanarak herkesi korkutan ve sonrasında herkesten helallik isteyen Erdoğan’ın bu hareketi sonrası sunucu Hakan Ural toplumsal medya hesabından kederini lisana getirdi. Ural yayınladığı görüntüde yaptığı açıklamalarla herkesi duygulandırdı.

“ERDOĞAN’IN HAKKI ÖDENMEZ, BUNU İNKAR EDENİ İlah TAŞ EDER”

Ural, “Üzüldük kaygılandık endişendik İçten olarak İlah şifasını versin, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir vatandaşı olarak, 55 yaşında bu hayatı yaşamış bir şahıs olarak konuşuyorum, Bakın tekrar söylüyorum, istediğiniz partiye oy verin, fakat şunu kimseyle tartışmam. Erdoğan’ın hakkı ödenmez. Bunu inkar edeni İlah taş eder. Yaptığı hizmetleri hiçbir yere koyamazsın. Ben 55 yıllık hayatımda hiç görmedim. Hiç rastlamadım. İlah bin kere razı olsun. Yetmişe yakın yaşında. Durmuyor durmuyor Sabah kalkıyor 6 gece yatana kadar 7/24! Ne ağrıma gidiyor biliyor musunuz? Seçilir seçilmez lakin ömrüm boyunca milletine hizmet etmiş…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir