Hakan Ural ‘insanları aşağılayan’ Ekşi Sözlük’e ateş püskürdü: Ekşi Sözlük denen lağım çukuru…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 26, 2023 Yorum Yok

Yeşilçam’ın nihayet jönlerinden olan oyuncu ve sunucu Hakan Ural, Ekşi Sözlük’e getirilen erişim mahzurunun akabinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erişim manisi kararının daha evvelden verilmesi gerektiğini savunan Ural kelamlarına, “Ekşi lügat denen lağım çukuru…” formunda başladı.

Daha Evvel birçok projede yer almış olan şimdiden Neler Oluyor Hayatta programının sunuculuğunu üstlenen Hakan Ural, toplumsal medyada gündeme dair yaptığı paylaşımlarıyla Fazla konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde erişime engellenen platform Ekşi lügat hakkında İzah yapan Ural, açtı ağzını yumdu gözünü. Halkı kin ve nefrete sürükleyen, palavra haberlerle prim yapan Ekşi Sözlük’ün erişme engellemesinin akabinde ‘yalan haber’ yayılımının azaldığı gözlemlenirken, Ural bu kararın Fazla geç verildiğini lisana getirdi.

Hakan Ural

“NE İDÜĞÜ BİLİNMEYEN BU OLUŞUM SONSUZA DEK OLMAZ OLSUN”

Ural, resmi Twitter hesabından mevzuya ait yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Ekşi lügat denen lağım çukuru kelamda platforma getirilen erişim mahzurunu Fazla geç kalınmış bir yargı kararı olarak görüyorum. 7/24 hakaret üreten, insanları aşağılayan  kışkırtan palavra haber yayan ne idüğü bilinmeyen bu oluşum sonsuza dek olmaz olsun.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir