Şeyma Subaşı takipçilerini yine kızdırdı! Hesabı kapatılabilir…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 26, 2023 Yorum Yok

Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı, Türkiye’nin geçirdiği Kötü günlerde toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Türkiye’nin yaşadığı tarifsiz acıyı unutarak tatil fotoğraflarını paylaşan ve geçtiğimiz günlerde gelinlik provasından çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşan Subaşına takipçilerinden tokat üzere reaksiyon gelmişti. Subaşı yeni paylaşımıyla takipçilerini Yine kızdırdı.

Türkiye‘nin yaşadığı zelzele felaketinin akabinde birçok Ünlü toplumsal medya hesaplarında olağan yaşantısına Geri dönemedi. Telaffuzları ve yaptığı paylaşımlarla Hadise olan Şeyma Subaşı ise zelzele sonrasında yaptığı paylaşımla Tekrar gündeme geldi. Uzun müddettir Birlikte olduğu Mısırlı Amel insanı Mohammed Alsaloussi ile gittiği tatilden fotoğraflar paylaşan ve geçtiğimiz günlerde de gelinlik provalarının fotoğraflarına dair kareleri toplumsal medyadan takipçilerine sunan Subaşı, takipçilerini kızdırmıştı. Bu paylaşımlara dayanamayan takipçileri Şeyma Subaşı’na tokat üzere karşılık vermişti. Subaşı takipçilerini kızdıracak paylaşımlara bir yenisini ekleyerek yoluna devam etti. Gelen yorumlar üzerine Subaşı’nın hesabının kapatılabileceği istikametindeki tezler ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı

PAYLAŞIMLARINA DEVAM ETTİ!

Takipçilerinden gelen yansılara Karşın Şen paylaşımlarına Hız kesmeden devam eden Şeyma Subaşı, Miami‘de dans ederken çektiği bir görüntüyü da toplumsal medya hesabında paylaştı. Bu duruma güzelce sonlanan takipçileri paylaşım için “Bu kadarı da pes” yorumlarında bulundu. Bunun üzerine Bilgi Teknolojileri ve İrtibat Kurumu’na (BTK) şikayet edilen Subaşı’nın toplumsal medya hesabına Türkiye‘den erişimin kapatılabileceği savları ortaya atıldı.

Şeyma Subaşı dans

NE OLMUŞTU?

ŞEYMA SUBAŞI’NA TAKİPÇİLERİNDEN TOKAT ÜZERE CEVAP

Yaşanılan “Asrın Felaketi”nden sonra New York’ta gelinlik provalarını ve restoranlardan çekildiği kareleri paylaşan Şeyma Subaşı’na takipçilerinden reaksiyon gelmişti Yaşanılan acının akabinde bu kadar çabuk olağana dönerek, duyarsız davranan Şeyma Subaşı’nın 3,3 milyon olan takipçisi 2,9 milyona düşmüştü.

Şeyma Subaşı

INSTAGRAMI KAPATILSIN!

Şeyma Subaşı’nın zelzeleden sonra gösterdiği devinim takipçileri tarafından güzel karşılanmamıştı. Bu duruma sonlanan Instagram kullanıcıları Subaşı’yı takipten çıkarken bir yandan da Subaşı’nın hesabının kapatılması gerektiği hakkında yorumlarda bulunmuşlardı ve Subaşı’nı Bilgi Teknolojileri ve Bağlantı Kurumu’na (BTK) şikayet etmişti.

Şeyma Subaşı instagram

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Talha Bora Öge’nin sarsıntıdan aylar öncesi söyledikleri yine gündeme geldi!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir