Tag

Tane

Kobra Murat torununu altınlara boğdu! 7 tane kurban kestirip..

Altın ve dolara olan düşkünlüğüyle bilinen Ünlü müzikçi Kobra Murat, torununa düzenlediği gösterişli doğum günü partisiyle ağızları Aleni bıraktı. Altınların havada uçuştuğu doğum günü partisi için kesenin ağzını açan Kobra Murat, 7 Tane kurban kestirdi.

Kaz etli içli pilav nasıl yapılır? Ramazan ayının enfes lezzeti kaz etli içli pilav tarifi

Beslenme Mar 27, 2023 Yorum Yok

Soframıza bolluk getirmesini dilediğimiz ramazan ayında sizler için yedikçe yediren ve sofranızı bereketlendirecek kaz etli içli pilav tanımıyla geldik. Pekala kaz etli içli pilav nasıl yapılır?

Airfryer İzmir köfte tarifi ve malzemeleri nelerdir? Airfryer’da İzmir köfte nasıl yapılır?

Beslenme Şub 27, 2023 Yorum Yok

Son vakitlerde ismini sıklıkla duyduğumuz Airfryer birçok yemeği pratik bir formda yapma imkanı sunuyor. Lezzetiyle damaklarda unutulmaz tat bırakan İzmir köfteyi, airfryer’da denediniz mi? Kısa müddette hazırlanacak olan Airfryer’da İzmir köfte nasıl yapılır? İşte Airfryer İzmir köfte tanımı ve materyalleri…

Kilolarca altın, evler ve yazlıkları olan Kobra Murat’ın evi gözleri kanattı! Her yer altın…

Farklı şekli, kendine has eğlenceli kişiliği ile gündemden düşmeyen Kobra Murat lakaplı sanatçı Murat Divandiler, evvelki gün konuk olduğu bir YouTube kanalında birinci Defa konutunu gezdirdi. “18 kilo altın, 18 konut ve 4 Tane yazlığım var” itirafıyla ağızları Aleni bırakan Kobra Murat’ın altın kaplı konutu “yok artık” dedirtti.