Ceyda Ateş’ten şaşırtan itiraf: Gözümden akan her damla gerçek!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş, geçtiğimiz gün “Son Dilek” sinemasının Özel gösterimi için Gayrettepe’deki Point Otel’de basın mensuplarıyla bir ortaya geldi. “Filmde gözümden akan her ıslak aslında gerçek” diyen oyuncu İçten açıklamalarda bulundu.

“Adını Feriha Koydum” dizisinde oynadığı “Hande” rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Ceyda Ateş, bir müddettir ekranlardan uzakta bir yaşantı sürdürüyordu. 2018 yılında Amel insanı Buğra Toplusoy ile nikah masasına oturan Ünlü oyuncu kızı Talia’nın dünyaya gelişiyle annelik sevinci yaşamıştı. 

Ceyda Ateş

Ara verdiği setlere dönüş kararı Meydan hoş oyuncu evvelki gün Anıl Altan, Seda Akman, Erkan Bektaş, umut Özcan, Şebnem Özinal ve Ebrar Alya Demirbilek ile Birlikte rol aldığı “Son Dilek” filminin Özel gösteriminde uzunluk gösterdi. Gösterim öncesi muhabirlerle bir ortaya gelen Ateş, “Filmde gözümden akan her damla ıslak gerçek. Duygulandığım için ağladığım sahneler onlar” diye konuştu. 

Ceyda Ateş nihayet istek sinemasının Özel gösterimine katıldı

Özel hayatıyla ilgili de konuşan Ateş, 2 yaşındaki kızına bir kardeş isteklerini “1 sene içinde ona kardeş yapacağız. Dost üzere büyüsünler istiyorum” kelamlarıyla Anlatım etti. 

Ceyda Ateş eşi ve kızıyla birlikte

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gönül Dağı dizisine izleyiciyi Aksi köşe yaptıran transfer! 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir