Tag

sezon

Kaan Urgancıoğlu Yargı’dan ayrılıyor mu? Savcı Ilgaz öldü mü? Kafa karıştıran sezon finali…

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan, Uğur Polat, Şükran Ovalı üzere başarılı oyuncuların takımında yer aldığı sıra Yargı 63. kısmıyla dönem finali kararı aldı. Dizinin dönem finalinde ise herkesi şaşırtan bir atılım geldi. Dizide Kaan Urgancıoğlu’nun Savgı ılgaz olarak yer aldığı karakterin vefat haberi izleyenleri yıktı.

Yargı dizisinde son dakika değişiklik! Dizi severlere müjdeli haber verildi

Başladığı vakitten beri ağır ilgiyle takip edilen Yargı dizisi, final yapacağını duyurmuştu. Dizide yaşanan nihayet dakika değişikle sıra sevenlerine müjdeli haber verildi.

House of the Dragon yeni sezon çıkacak mı? House of the Dragon 2. sezon ne zaman?

Ejderhaların dünya üzerindeki varlıklarının anlatıldığı fantastik sıra “House Of Dragon”un ikinci dönemi bütün dünyada merakla bekleniyor. Pekala, House of the Dragon yeni dönem çıkacak mı? House of the Dragon 2. dönem ne vakit?

MasterChef’te şok ayrılık! All Star öncesi Mehmet Şef programa veda etti Somer Sivrioğlu ise…

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemek yarışı MaterChef izleyicilerini üzecek haberi verdi. Savlara nazaran All Star kısmının önümüzdeki döneminde Mehmet Yalçınkaya’nın veda ettiği ileri sürüldü. vakit geçmeden MasterChef Türkiye’den izleyicileri üzecek bir haber daha geldi. Mehmet Yalçınkaya’nın akabinde ayrılık kararı Meydan bir öteki İsim ise Somer Sivrioğlu oldu.

Survivor 2023’den ilk tanıtım geldi! Acun Ilıcalı geleneği bozmadı…

Acun Ilıcalı’nın Biricik tek kadroyu açıkladığı Survivor 2023 için Geri sayım başladı. Heyecanla beklenen yeni dönemden birinci manzaralar gelmeye başladı. Aylarca sürecek olan güçlü maratona birinci adımı atan yarışmacılar bu dönem ünlüler, gönüllüler ve fenomenler olarak 3 başka kümede yarışacak.