saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Kısmetse Olur Geri dönüyor! Yeni dönem hazırlıkları başladı…

Kısmetse Olur Geri dönüyor! Yeni dönem hazırlıkları başladı…

admin admin -
30 0


Yayınlandığı devirde döneme damgasını vuran efsane program ‘Kısmetse Olur’ programından hayranlarını sevindirecek haber geldi. Evlenmek isteyenleri bir ortada buluşturan program yeni dönem hazırlıklarına başladı. Ekranların sevilen Karşılaşma programı bomba üzere geliyor!

2017 yılında yayına giren ve toplamda 2 sezon süren “Kısmetse Olur” yayınlandığı periyoda damgasını vurarak ekranların en sevilen reality programı haline gelmişti. Evlilik yoluna girmek isteyen 7 gelin ve 7 damat adayını bir ortaya getiren program Aka zevk toplamış, seyircisinden de Aka İlgi görmüştü. İsmine fan sayfaları açılan programdan hayranlarını Mesut edecek haber geldi.

Kısmetse Olur

YENİ DÖNEM GELİYOR!

Yayın hayatına 426 kısım devam eden ve 2.sezonun bitmesinin akabinde gerek yarışmacılarıyla gerekse yaşanan olaylarla gündemdeki yerini müdafaayı başaran Karşılaşma programı uzun müddettir ekranlarda görünmüyordu. Ancak popülaritesini muhafazaya hala devam eden program yapımcıların dikkatini tekrar çekti.

DİJİTAL’DE YAYINLANACAK

Yeni dönem hazırlıklarına başladığı duyulan programın, yakın vakitte yeni dijital platformlardan biri olan ‘Başlat’ta’ yayınlanacağı haberi programın yapımcılığını yapan ‘Production House’ sosyal medya hesabından duyuruldu. Herkesin Aka merakla beklediği efsane programın müracaatları ise ‘Başlat’ platformu üzerinden müracaat formu doldurularak yapılacak.

Production House yeni dönem duyurusu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gülçin Ergül de akıma uydu! Yeni yaşını bakın nasıl kutladı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir