Annesinin ölümüyle sarsılan Yılmaz Morgül’ün canlı yayında zor anları! Gözyaşlarına boğuldu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 09, 2023 Yorum Yok

Yılmaz Morgül geçtiğimiz aylarda annesini kaybetmenin acısını yaşamıştı. Annesinin vefatından sonra toparlanamayan ve güç vakitler geçiren Morgül, katıldığı canlı yayın programında göz yaşlarına Yargıç olamadı.

Ünlü müzikçi Yılmaz Morgül, uzun müddettir ağır bakımda tedavi gören annesi Fatma Morgül’ün vefatıyla sarsılmıştı. Annesinin vefatından sonra güç günler geçiren Morgül, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. meşhur müzikçi hayatı ve annesinin vefatı hakkında konuşurken gözyaşlarına boğuldu.

Yılmaz Morgül ve annesi Fatma Morgül

“ANNEMİN ACISI ÜZERE BİR ACI YAŞAMADIM”

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunumuyla gerçekleşen 2. Sayfa Magazin programının bu haftaki konuğu Yılmaz Morgül oldu. Programda annesinden bahseden Morgül, “Annemsiz bir Bayanlar Günü’ndeyim. Berat Kandili’nde annem olmadığı için 24 saat ağladım. Ben babamı kaybettim, 40’ını okuturken ablamı kazada kaybettim. Sonra da 19 yaşındaki yeğenimi kaybettim. çok üzüldüm, Sıkıntı çektim lakin annemin acısı üzere bir Üzüntü yaşamadım ki psikologdan yardım alıyorum. 28 gün hastanede tedavi gördüm. çok Istırap çok… Ebeveyn konusunda hisli biriydim.” dedi.

üge Dağıstanlı, Gülşen Yüksel ve Yılmaz Morgül

“O GÜNDEN BERİ ESKİ YILMAZ DEĞİLİM”

Annesini vefatıyla yıkıldığını belirten Yılmaz Morgül, “Kefeni sarılı annemi mezara indirdim ve onu oraya bıraktığım günden beri ben eski Yılmaz değilim. kuvvetli olmaya çalışıyorum lakin delirdim galiba diyorum. kimi gülme kimi de ağlama krizleri geliyor. Kendi kendime anneni orada bırakıp konutta nasıl yatabiliyorsun diyorum. İlah herkesin başından Ebeveyn ve babasını Noksan etmesin. Ben ailemin helalliğini almış bir beşerim.” şeklinde açıklamalarda bulundu. Konuşmakta zahmet çeken Morgül, gözyaşlarına boğuldu.

2. Sayfa programına konuk olan Yılmaz Morgül

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’dan depremzedelere ziyaret!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir