Kaan Urgancıoğlu Yargı’dan ayrılıyor mu? Savcı Ilgaz öldü mü? Kafa karıştıran sezon finali…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 08, 2023 Yorum Yok

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan, Uğur Polat, Şükran Ovalı üzere başarılı oyuncuların takımında yer aldığı sıra Yargı 63. kısmıyla dönem finali kararı aldı. Dizinin dönem finalinde ise herkesi şaşırtan bir atak geldi. Dizide Kaan Urgancıoğlu’nun Savgı ılgaz olarak yer aldığı karakterin vefat haberi izleyenleri yıktı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal D ekranlarında 2 sezon boyunca yayınlanan ve yayınlandığı her kısımla reytinglerde tepeyi gören sıra Yargı, dün akşam dönem finaliyle izleyici karşısına geldi. Başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı sıra dönem finaliyle başları karıştırdı. Dönem kısmında yaşanan Savcı Ilgaz‘ın vefatı herkesi şoke etti. Savcı’nın vefatıyla yıkılan Ceylin‘in halleri izleyiciyi bir yandan kahrederken bir yandan akıllarda soru işareti bıraktı. Dizide yaşanan bu Birden vefat akıllara Savcı Ilgaz olarak yer Meydan Kaan Urgancıoğlu‘nun diziden ayrılacağı istikametindeki argümanları getirdi. Peki Ilgaz Savcı öldü mü? Kaan Urgancıoğlu diziye veda mı ediyor? İşte Ayrıntılar…

Yargı altmış üçüncü bölüm

SAVCI ILGAZ ÖLDÜ MÜ?

Dizinin nihayet kısmında yaşanan mevt herkesi Yasa boğmuştur. Dizide beklenmedik bir biçimde yaşanan bu kayıp izleyici de şaşkınlığa uğratırken Savcı Ilgaz‘ın vefatı akıllara Kaan Urgancıoğlu‘nun diziden ayrılıp ayrılmadığı sorularını getirmektedir. Dizide bir yandan Ilgaz Savcı’nın öldüğü gösterilirken nihayet kısımda yaşanan Savcı ve Avukat Ceylin‘in buluşması başlarda soru işareti bırakmaktadır.

Savcı Ilgaz ve Avukat Ceylin

Yargı Dönem Finali nihayet Sahne:

KAAN URGANCIOĞLU DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Kaan Urgancıoğlu’nun dönem finali yapan diziye devam edip etmeyeceğine dair ise şimdi net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Ünlü oyuncu bir gazeteye yaptığı açıklamada “Bu dönem Ilgaz için hareketli geçti. Mutluluklar da yaşadı, kaybetme dehşetleri da. Vakit vakit ümitsizliğe düşse de hiç pes etmedi. Keyifle oynadığım bir dönemdi. arka planda, her hafta seyircimizle buluşmamızı sağlayan mükemmel bir grubumuz var. Onlara teşekkür ediyorum. 3’üncü dönem için de eminim senaristimiz Gökyüzü Ergenekon’un kusursuz fikirleri vardır. Şimdiden herkese sağlıklı, huzurlu ve Mesut yazlar dilerim.”ifadelerini kullanarak akıllarda Tekrar soru işaretleri bıraktı.

Kaan Urgancıoğlu

SON KISIMDA YAŞANANLAR

Kimsenin aklına dahi getiremeyeceği Üzüntü nihayet gerçekleşmiştir. Ilgaz’ın haberi cinayet şüphelisi olarak tutulan Ceylin’i mahvetmiştir. Sevdiği adamı nihayet bir Sefer olsun görme, ona dokunma isteği soruşturmayı yürüten güvenlik ve isimli makamların iki dudağı ortasındadır. Oğlunun Birden kaybına Metin’in kalbi daha Çok dayanamaz ve hastaneye kaldırılır. Bu yüzden Çınar’a bugüne kadar taşıdıklarının hepsinden daha Aka bir yük kalır. Ömer’i hiç hesaplamadığı bir gelişme beklerken, Turgut Ali ise kaçış planını adım adım ilerletmekte kararlıdır. Ilgaz’ın belgesinden çekilen Eren, Ceylin’i bir Lahza Evvel içeriden çıkarma telaşındadır. temel düşmanı ayrım ettirmeden yakalamak ve Ceylin’i aklamak onun hem mesleksel hem vicdani en Aka imtihanıdır. Bu uğurda en başından beri uzaklıklı olduğu Yekta ile Amel birliği Laf konusu olsa da… Can damarlarından en büyüğü kopan Ceylin, hayata tutunmak için gerçeği bulmak ismine elinden ne geliyorsa yapmak için eforlar. Lakin acısının üstünden gelmeye çalışmanın imkansızlığını kabullenmişken, Eren’den gelen bir Teklif onu beklemediği bir yere götürecektir.

Yargı dönem finali

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir