Tag

Sergen Deveci

Sergen Deveci’den hasta yatağında ilk paylaşımı geldi! “Kaybettiğimiz canlarımıza…”

Turne dönüşü bahtsız bir kaza geçiren ve meslektaşlarından kimilerini kaybeden Ünlü oyuncu Serkan Deveci, ameliyata alınmasının akabinde Önlem gayeli ağır bakıma alınıp uyutulmuştu. Kendine gelen ve sevenlerine birinci haberi fotoğraf paylaşarak verdi.

Sergen Deveci ameliyattan çıktı! Yoğun bakımda uyutulan Deveci…

Turne dönüşü şanssız bir kaza geçiren ve meslektaşlarından kimilerini kaybeden Ünlü oyuncu Serkan Deveci, ameliyata alınmasının akabinde Önlem maksatlı ağır bakıma alınıp uyutuldu.

Kazada ağır yaralanan Sergen Deveci’nin Sherlock ile kavuşma anı yoğun ilgi gördü!

Amasyada tiyatro turnesi olan ve dönüş esnasında tiyatro grubunu taşıyan minibüsün tıra çarpması sonucunda ağır yaralanan Sergen Deveci, ambulans uçakla İstanbul’da Özel bir hastaneye getirilmişti. Ameliyata alınan Deveci’nin nihayet durumu hakkında hekim İzah yaptı. Köpeği Sherlock’a kavuşma anı ise toplumsal medyada Fazla tıklandı.

Amasya’daki kaza sonrası yaşananlar: Melis İşiten son durumu paylaştı! Sergen Deveci uçakla…

Amasya’da 3 kişinin hayatını kaybettiği, 8 kişinin de yaralandığı kaza sonrası yaşananlar merak ediliyor. İçlerinde Ünlü oyuncuların da bulunduğu kazada oyuncu Melis İşiten ve Ceyhun Fersoy’un durumunun düzgün olduğu öğrenilirken, Sergen Deveci’nin durumunun daha ağır olduğu öğrenilmişti. Melis İşiten oyuncunun nihayet durumunu paylaştı. İşte oyuncunun durumuyla ilgili nihayet gelişmeler…