Kazada ağır yaralanan Sergen Deveci’nin Sherlock ile kavuşma anı yoğun ilgi gördü!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 08, 2023 Yorum Yok

Amasyada tiyatro turnesi olan ve dönüş esnasında tiyatro takımını taşıyan minibüsün tıra çarpması sonucunda ağır yaralanan Sergen Deveci, ambulans uçakla İstanbul’da Özel bir hastaneye getirilmişti. Ameliyata alınan Deveci’nin nihayet durumu hakkında tabip İzah yaptı. Köpeği Sherlock’a kavuşma anı ise toplumsal medyada Fazla tıklandı.

Ekibiyle Birlikte ‘Baş Belası’ isimli tiyatroyu sergilemek için Amasya turnesinde olan ve dönüşte takımıyla Birlikte bahtsız bir kaza geçiren Serkan Deveci, ambulans uçakla İstanbul’da Özel bir hastaneye kaldırılmıştı. 3 kişinin hayatını kaybettiği ve 8 kişinin ağır yaralandığı kazada Serkan Deveci ameliyata alınmıştı. Ameliyattan çıkan Deveci’nin nihayet durumu hakkında hekim İzah yaptı. Köpeği Sherlock ile buluşma anı ise dikkatleri üzerine çekti.

Sergen Deveci

BOYUN VE OMURGASINDA KIRIKLAR MEYDANA GELDİ

Kazadan sonra acile kaldırılan Sergen Deveci’nin boynunda ve omurgasında kırıklar meydana geldiği öğrenildi. Bugün ameliyat edileceği bilinen Deveci, Hastanenin Medikal Yöneticisi Uzm. Dr. hür Şamilgil, Deveci’nin sıhhat durumu ve ameliyatla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sergen deveci tabip açıklaması

“MORELİ ÇOK YERİNDE ESPİRİLER YAPIYOR”

Dün akşam  müdahalede bulunan ve Sergen Deveci’nin durumu hakkında hekim şu kelamlara değindi:

“Kendisinin boynunda, omurgalarında kırık var. Kırığa bağlı olarak bir ameliyat olmasına karar verildi. bütün hazırlıkları yapıldı; kendisini biraz Evvel ziyaret ettim. Morali pek yerinde, espriler yapıyor. Âlâ olacağına inanıyor. Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu hocamız omurga cerrahisi konusunda aslında İsim yapmış birisi. Kendisi birazdan ameliyata alınacak. Umarım ameliyat da başarılı geçecek. bütün dileklerimiz onun güzelleşmesi yönünde” dedi.

KAZA SONRASI KÖPEĞİYLE BİRİNCİ BULUŞMA ANI!

İşte Sergen Deveci’nin köpeği ile buluşma anları:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir