Emine Erdoğan: Milletimizin gönlüne giden yolun mimarıdır AK Parti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 12, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, evvelki gün gerçekleşen Beyaz Parti toplantısından kareler paylaştı. Erdoğan, “21 Yıl Evvel başlayan ve bitmeyen bir Türkiye sevdasının hikayesidir bu” dedi.

14 Mayıs seçimlerinden Evvel Beyaz Parti’de gerçekleştirilen toplantıda Milletvekili listesinden isimler duyurulurken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da yeni devrin vaatleri açıklandı. Toplantıda bulunan Emine Erdoğan, toplumsal medya hesabından toplantıya ait karelere yer verdi.

Emine Erdoğan Beyaz Parti toplantısından paylaştı

“AK PARTİ’NİN 2023’TE DE BİREBİR GÜR SESLE YOLUNA DEVAM EDECEĞİNE YÜREKTEN İNANIYORUM”

Önceki gün düzenlenen Beyaz Parti toplantısına olan ağır İlgi basında Aka ses getirdi. Erdoğan, “Birlik, beraberlik ve daha kuvvetli bir istikbal için” paylaşımında bulundu.

AK Parti toplantısı

Emine Erdoğan ‘doğrusu Beyaz Parti’ etiketiyle, “Milletimizin gönlüne giden görünmeyen yolun mimarıdır Beyaz Parti. 21 Yıl Evvel başlayan ve bitmeyen bir Türkiye sevdasının hikayesidir bu. Milletimize hizmet için yola çıkan Beyaz Parti’nin 2023’te de tıpkı gür sesle yoluna devam edeceğine yürekten inanıyorum. Seçim beyannamemizin ve 28. Devre vekil adaylarımızın güzel olmasını diliyorum. Birlik, beraberlik ve daha kuvvetli bir istikbal için #TürkiyeYüzyılı, yarın değil Çabucak şimdi! #DoğrusuAkParti @Akparti” sözlerine yer verdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir